Laminina bezpośrednio od producenta

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie suplementy diety LifePharm (Laminine, Laminine Omega+++, Digestive+++, Immune+++, Lamiderm Apex) można kupić bezpośrednio na internetowej stronie producenta. Przesyłka do Polski dociera w ciągu 3-4 dni od momentu zamówienia.

Przesyłki są wysyłane do większości krajów na całym świecie. Mieszkańcy tych państw mają możliwość kupowania w cenach niższych o 25% (po zarejestrowaniu się jak partner firmy LifePharm – zamówienie może być jednorazowe, nie ma obowiązku dokonywania kolejnych zamówień): Australia, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Ghana, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indonezja, Irlandia, Kanada, Kazachstan, Korea Południowa, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Macedonia, Malezja, Malta, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO →

Komentarz do “Laminina bezpośrednio od producenta

 • 25 lutego 2016 o 14:11

  Witam, potwierdzam szybką dostawę ze sklepu producenta. Zamówiłem Laminine w niedzielę a w środę paczka była u moich drzwi. To było moje pierwsze zamówienie. Z tego co wyczytałem to przy przewlekłych schorzeniach nie ma co liczyć, że pomoże 1 opakowanie 🙂 więc zdecydowałem się na „Laminine Family Pack” – 10 opakowań na dobry początek. Cenowo wyszło niecałe 130 zł za sztukę. Zobaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam.

 • 14 marca 2016 o 13:09

  Zamówiłam ten sam zestaw. Do mnie przesyłka jechała 10 dni. Trochę się niepokoiłam, że tak długo. Na szczęście już mam. Zaczynam kurację na zwyrodnienia biodra. Mam nadzieję, że po dziesięciu opakowaniach będzie widać efekty?

 • 17 lutego 2021 o 17:26

  Są dobre zmiany. Kiedyś najtaniej można było kupić Laminine na ebay albo na Allegro. Teraz bardziej się kalkuluje zarejestrować jako preferowany klient w Lifepharm i ceny są lepsze. Kiedyś nie było takiej możliwości.

 • 2 lutego 2022 o 21:04

  Kiedyś kupiłem na eBay i okazało się, że w kapsułkach była tylko witamina C i nic poza tym. Moje podejrzenia wzbudziło opakowanie, które wyglądało nieco inaczej, niż oryginalne i wtedy dałem proszek do zbadania. No i cóż, od tego czasu kupuję tylko w oryginalnym sklepie.

Dodaj komentarz