Laminine w cenie hurtowej

Każdy może kupić Laminine w cenie hurtowej

Ponad 80% użytkowników Laminine, którzy zarejestrowali się jako dystrybutorzy (IBO) firmy LPGN, kupuje produkt wyłącznie na swój użytek. Nie interesuje ich sprzedawanie Laminine – po prostu korzystają z faktu, że mogą zaoszczędzić sporą kwotę w porównaniu do ceny detalicznej.

Żeby zostać uprawnionym do zakupów w cenach hurtowych należy jednorazowo wykupić jeden z tzw. „zestawów startowych”. Im większy (droższy) zestaw tym korzystniejsza jest cena jednostkowa. Zakupu dokonuje się ze strony producenta.

LifePharm rekomenduje zażywanie 2 kapsułek 2 razy dziennie przez pierwsze 2 tygodnie, a następnie 1 kapsułkę 1 raz dziennie. To daje trzy opakowania na pierwszy miesiąc – i taka właśnie jest minimalna wielkość hurtowego zestawu startowego.

Jesteśmy pewni, że kiedy przekonasz się jakie cuda czyni Laminine, będziesz chcieć podzielić się dobrą wiadomością ze swoją rodziną i znajomymi. Jeśli ktoś spyta gdzie kupić Laminine – możesz go skierować na stronę www, którą właśnie przeglądasz LUB na własną stronę sklepu internetowego, która zostanie automatycznie utworzona w momencie pierwszego hurtowego zakupu. Być może okaże się, że przy okazji wyzdrowienia zarobisz również „parę złotych”.

MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE – ŹRÓDŁO PASYWNEGO PRZYCHODU (pdf)

PLAN WYNAGRODZEŃ (pdf)

Zarejestrowanie się NIE powoduje obowiązku kupowania kolejnych produktów ani sprzedawania ich komukolwiek. Możesz zamawiać wyłącznie na swoje potrzeby oszczędzając około 25% w porównaniu do cen detalicznych.

Po kliknięciu w przycisk znajdujący się poniżej tekstu, zostaniesz przeniesiony na stronę producenta, gdzie będziesz mógł dokonać zakupów hurtowych.

Aktualnie zakupy w cenie hurtowej i tworzenie biznesu jest możliwe w tych państwach: Australia, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Ghana, Grecja, Węgry, Indonezja, Irlandia, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia , Malezja, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Filipiny, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Jak zostać dystrybutorem Laminine

 1. Otwórz stronę internetową producenta.
 2. Z menu wybierz opcję „DOŁĄCZ”.
 3. Wybierz paczkę rejestrującą odpowiadającą Twoim potrzebom.
 4. Jeśli chcesz możesz zamówić automatyczną, comiesięczną dostawę produktów (auto-dostawa). Warto o tym pomyśleć jeśli Twoje schorzenie wymaga dłuższej kuracji.
 5. Podaj swoje dane, potwierdź i… gotowe. W ciągu paru dni paczka przyjedzie „kurierem”.
 6. Po zakończeniu procesu zakupu uzyskasz dostęp do „wirtualnego biura”, gdzie będziesz mógł zamawiać kolejne produkty.

PRZEJDŹ DO ZAKUPÓW HURTOWYCH →

9 thoughts on “Laminine w cenie hurtowej

 • 23 sierpnia 2016 o 21:10

  Jak można zapłacić za Laminine? Można kupić za pobraniem?

 • 23 sierpnia 2016 o 21:36

  Niestety za pobraniem nie da rady. Jest tylko opcja zapłaty kartą. Ja płaciłam zwykłą kartą z konta Inteligo w złotówkach. Przeliczyło euro po aktualnym kursie…

 • 26 sierpnia 2016 o 19:12

  Proszę o informację kim Wy jesteście? Nie mogę znaleźć inf o właścicielu strony/ firmy. Skoro występuje jedynie opcja z płatnością z góry, to powinnam wiedzieć skąd zamawiam i komu place za produkt.

 • 26 sierpnia 2016 o 20:13

  Na stronie sekrety-zdrowia.info niczego nie da się kupić, jest to blog publikujący subiektywne opinie na rozmaite tematy zdrowotne i służący wymianie informacji na związane ze zdrowiem tematy. Jeśli (według mnie) jakieś produkty warte są zareklamowania, wówczas zamieszczam linki do miejsc, gdzie można je kupić. W przypadku Lamininy sprzedawcą i odbiorcą płatności jest firma LIfePharm, która jest producentem tego specyfiku – wszystkie szczegóły dotyczące zakupu, regulamin sklepu, polityka prywatności, informacje o firmie, itp. znajdują się na stronie https://mylifepharm.com/sklep której właścicielem jest wymieniona firma. Ja zamawiam Laminine dla mojej żony właśnie tam, płacę kartą kredytową z góry i jestem zadowolony z efektów kuracji. Jeśli ktoś też chce spróbować jak działa Laminina – polecam, jeśli nie – przymusu nie ma, każdy podejmuje decyzję samodzielnie i w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

 • 28 sierpnia 2016 o 18:34

  Dziękuję Paweł za wyjaśnienie. Wiesz szukam pomocy dla taty chorego na nowotwór jelita grubego z odległymi przerzutami (:(). Teraz rozpoczął chemie w tabletkach plus wlewy co 4 tyg. Stosowalismy Wit C ale obniżala mu PH moczu- a rak uwielbia zakwaszony organizm. Zastanawiam się czy laminina mogłaby coś pomóc, wesprzeć organizm. Może mógłbyś mi coś doradzic. Jak się u Was sprawdza? Dziękuję i przepraszam jeśli mój komentarz brzmiał groźnie.

 • 28 sierpnia 2016 o 20:45

  Nie „odkryję Ameryki” stwierdzając, że problem jest złożony. Dodatkowo – jestem ekspertem w kwestii wyłącznie własnego zdrowia. Postaram się jak najkrócej napisać, co według mnie jest istotne. Po pierwsze i najważniejsze: choroba jest efektem (złego) sposobu życia a zdrowy i silny organizm panuje nad wszystkim co dzieje się wewnątrz i nie dopuszcza do zaburzenia równowagi, wystarczy mu nie przeszkadzać. Według nieoficjalnych medycznych źródeł choroba nowotworowa może być wynikiem zagrzybienia organizmu. Niektórzy twierdzą nawet, że komórki rakowe to komórki grzybowe. Wycinanie komórek nowotworowych nie usunie przyczyny ich powstawania. Zniszczenie systemu immunologicznego chemią też tego nie zrobi. To są tylko zabiegi ratujące życie (na krótko). Najistotniejsze jest wyeliminowanie czynnników, które wytrąciły organizm ze stanu homeostazy – potem można myśleć o regeneracji. Podstawowe powody chorób w naszych cywilizowanych czasach to NEGATYWNE nastawienie, nadmiar STRESU i (niekorzystna) DIETA (tu zaliczam też papierosy i inne używki, które „umieszczamy” we własnym ciele w sobie tylko znanym celu i nie myśląc o konsekwencjach). Te trzy czynniki wpływają na zaburzenie równowagi organizmu, które fizycznie może się objawić np. przerostem populacji grzyba. Grzybica może być też efektem obciążenia rtęcią… Jakie środowisko lubią grzyby? Skąd bierze się zakwaszenie organizmu? Czynników jest sporo (m.in. dieta i stres), poszukaj w Internecie. DIETA – poczytaj o diecie ketogenicznej, niskowęglowodanowej. WYELIMINOWAĆ STRES! NAUCZYĆ SIĘ POZYTYWNIE MYŚLEĆ! ZDROWIE to naturalny stan organizmu a chorobę mamy na własne życzenie. DIAGNOZA – sugeruję przeprowadzenie diagnozy pod kątem obciążenia pasożytami i metalami ciężkimi (tego nie da się zrobić w przychodni ani szpitalu). Proszę poszukać gabinetu dysponującego nowoczesnym urządzeniem diagnostycznym np. Sensitive Imago (Kielce, ul. Klonowa 40a). Laminina – ma sens w dawkach rzędu kilkunastu kapsułek dziennie – sprowokuje oczyszczanie i regenerację. W stanie ciężkim wszystko pod ścisłą kontrolą lekarza – oczyszczanie prowadzące do wyzdrowienia może być niemożliwe do przejścia dla osłabionego długą chorobą organizmu. W stanie zagrażającym życiu oczyszczanie trzeba przeprowadzać powoli i ostrożnie. Poczytaj o medycynie germańskiej… Przerzuty świadczą o utrzymywaniu się stanu chorobowego – źródło choroby nie zostało usunięte a organizm zmierza do katastrofy. Ten stan trzeba jak najszybciej przerwać. Życzę powodzenia!

 • 30 sierpnia 2016 o 16:31

  Dziękuję Pawle, tylko gdzie ja znajdę lekarza, który poprowadzi tate z tą lamininą? Jesteśmy z okolic Krakowa.

 • 30 sierpnia 2016 o 20:18

  Niestety, w poszukiwaniu zdrowia dla żony nie natknąłem się jeszcze na „prawdziwego” lekarza. Trzeba brać sprawy w swoje ręce…

 • 1 września 2016 o 23:13

  Też tak robimy…

Dodaj komentarz