Immune+++

W dzisiejszym świecie nasze organizmy są wyjątkowo narażone na wirusy, bakterie i stres. Zapewne myślisz, że robisz wszystko co możliwe aby ochronić się przed zagrożeniami stosując właściwą dietę i aktywność fizyczną. Lecz to nie wystarcza. Zdrowy wygląd zewnętrzny nie zawsze świadczy o tym, że wewnątrz wszystko jest w porządku. Pomyśl o organizmie jak o gospodarstwie. Ogrodzenie to Twój system immunologiczny. Zaprojektowane by chronić, jednak czasem nie daje rady. Potrzebujemy solidnego muru chroniącego od zewnętrznych zagrożeń to co jest wewnątrz. Tę funkcję spełnia Immune+++, unikalna tarcza chroniąca nasz organizm.

Broszura (pdf).

produkt-immune

Produkt składa się z polisacharydów uzyskanych z roślin i grzybów. Badania naukowe dowiodły, że Immune+++ doskonale wzmacnia odporność i pomaga wyeliminować bakterie i wirusy. Pierwszą linię obrony Twojego organizmu wzmacniają grzyby Reishi, Maitake i Turkey Tail (wrośniak różnobarwny). Eliminują większość zagrożeń i dostarczają organizmowi narzędzi do zbudowania solidnej linii obrony. Kolejny składnik to Life-C. Jest to powszechnie spotykana witamina C wzbogacona o mechanizm pozwalający na szybsze wchłanianie i dłuższe utrzymywanie jej w organizmie. Ponadto Immune+++ zawiera kompozycję ziół i owoców: camu camu (myrciaria dubia), acerola (malpigia granatolistna), ashwagandha (witania ospała), rokitnik i granat. To bomba witaminowa wzmacniająca działanie witaminy C i chroniąca przed infekcjami.

Immune+++ wspiera i uruchamia naturalne siły obronne organizmu aby uniknąć osłabień i infekcji. Jeśli infekcja już sieje spustoszenie, preparat przyspieszy wyjście z niej dostarczając potrzebnych składników. Dzięki naturalnym składnikom Immune+++ można pokonać wszystkie mikroorganizmy. Preparat ma postać specjalnej drażetki, która uwalnia składniki w odpowiednim miejscu przewodu pokarmowego.

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz