Co to jest Laminine

laminine

Czym jest suplement diety Laminine?

Laminine jest w 100% naturalnym, prawdopodobnie jedynym znanym źródłem Czynnika Wzrostu Fibroblastów (FGF). FGF to substancja sprawiająca, że komórki macierzyste znajdujące się w organizmie, przemieszczają się do tych rejonów, w których są najbardziej potrzebne.

Aminokwasy zawarte w Laminine są wykorzystywane przez komórki macierzyste jako budulec do naprawy zniszczonych tkanek. Białka te są niezbędnym czynnikiem naprawczym w starzejącym się lub chorym organizmie.

Laminine jest naturalnym produktem zawierającym bardzo ważne witaminy i pierwiastki śladowe oraz 22 aminokwasy, z których 8 jest kluczowych. Źródłem większości z aminokwasów tworzących Czynnik Wzrostu Fibroblastów jest ekstrakt z zapłodnionych ptasich jaj, który nie jest wykorzystywany w żadnym innym suplemencie diety oprócz Laminine. Pozostałe aminokwasy pochodzą z chrząstki płetwy rekina i fermentowanego grochu żółtego. Całość tworzy perfekcyjną kombinację życiodajnego pokarmu, potrzebnego organizmowi do samoregeneracji.

Komórki macierzyste i mechanizm regeneracji

Ludzki organizm jest wyposażony w doskonały mechanizm naprawczy, posiada zdolność do regeneracji uszkodzonych komórek. Przykładem niech będą krwinki, których miliardy umierają każdego dnia a podczas snu są „cudownie” uzupełniane. Jednym z elementów tego mechanizmu naprawczego jest komórka macierzysta, która w zasadzie jest zwykłą komórką posiadającą zdolność powielania się w formie innego rodzaju komórek i zastępowania tych, które umarły.

Jednak ze względu na złą dietę i zanieczyszczenie organizmu, zdolność do regeneracji osłabia się wraz z wiekiem i powstają zniszczenia, z których naprawą organizm nie nadąża. W sytuacji kiedy naturalne lecznicze składniki wyczerpują się, suplement diety jak Laminine może stać się codziennym wsparciem dla organizmu.

Laminine pobudza i ożywia potężny naturalny mechanizm regeneracji, w który wyposażyła nas natura. Zdrowie poprawia się z biegiem czasu, możemy cieszyć się lepszym fizycznym, umysłowym i emocjonalnym samopoczuciem.

Pochodzenie

Nazwa Laminine bierze się od „lamininy” – składnika komórek naszego ciała, a końcówka nazwy (nine – 9) symbolizuje dzień, w którym najważniejszy jej składnik jest wyodrębniany z zapłodnionych ptasich jaj.

Laminina jest ważnym białkiem błony podstawnej komórki, która jest podstawową strukturą większości naszych komórek i narządów. Pod względem kształtu podobna do krzyża, Laminina spełnia istotną rolę w różnicowaniu komórek, migrację i adhezję komórkową.

Główny składnik Lamininy został opracowany przez norweskiego badacza Dr. Bjodne Eskelanda a pierwszy raz wykorzystany przez kanadyjskiego lekarza Dr. Johna Ralstona Davidsona, szukającego lekarstwa na problemy onkologiczne. Davidson odkrył, że ptasie jaja w dziewięć dni po zapłodnieniu zawierają składniki odżywcze przywracające do życia zniszczone komórki.

Później odkryto, że Ekstrakt z Zapłodnionych Ptasich Jaj (YTE) zawiera także substancję określoną mianem Czynnika Wzrostu Fibroblastów, która ma zdolność bezpośredniej odbudowy na poziomie komórkowym.

Dla kogo jest Laminine?

Suplement diety Laminine mogą stosować osoby z wszystkich grup wiekowych, każdej rasy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, w każdym stanie fizycznym i psychicznym.

Jeśli masz pewność, że odżywiasz się odpowiednio – być może Laminine nie przyniesie dodatkowych korzyści.

Jednak nawet osoby uważające się za stuprocentowo zdrowe, nie mogą mieć pewności, że dostarczają organizmowi odpowiedniej ilości i jakości składników, zwłaszcza im więcej czasu upływa od narodzin.

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Komentarz do “Co to jest Laminine

  • 31 sierpnia 2021 o 01:56

    Laminine naprawdę wygląda jak innowacyjny suplement diety, który nie leczy żadnej konkretnej choroby, po prostu przypomina organizmowi, jak samodzielnie w pełni wyzdrowieć. Uważam, że to bardzo dobry sposób na bycie zdrowym.

  • 3 października 2021 o 14:33

    Byłem wczoraj u mojego lekarza prowadzącego i chciałem porozmawiać o Laminine, aby upewnić się, że mogę używać tego suplementu w celu złagodzenia objawów astmy. Moje zdrowie z roku na rok się pogarsza, a leki z apteki nie przynoszą ulgi, duszność się pogłębia. Niestety lekarz nic nie wiedział o Laminine, a nawet nie słyszał o badaniach tego norweskiego naukowca. Nie wiem co robić.

Dodaj komentarz