Laminie OMEGA+++

System naczyń krwionośnych naszego organizmu to drogi i arterie, którymi nieustannie odbywa się ruch. Tętnice i żyły transportują składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i spełniają funkcję oczyszczającą ze składników przemiany materii i toksyn.

Co możemy zrobić aby arterie naszego organizmu utrzymać w czystości i pełnej przepustowości?

Możemy ćwiczyć, odżywiać się racjonalnie, unikać stresu i regularnie sypiać. Ale czy to wystarczy? Jak uzyskać pewność, że podążamy właściwą drogą a nie objazdami? Pewność daje Laminine OMEGA+++, przyspiesza przywracanie naturalnej równowagi. To ważny krok w kierunku lepszych lat Twojego życia. Z zastosowaniem naturalnych i najwyższej jakości składników, Laminine OMEGA+++ jest optymalnym zestawem kwasów tłuszczowych Omega, koenzymu Q10, witaminy K2 i zawiera dodatkowy składnik – ekstrakt z zapłodnionego kurzego jaja.

Broszura (pdf).

produkt-laminine_omega

Laminine OMEGA+++ jest idealnym uzupełnieniem Laminine. Razem stanowią najszybszą metodę dostarczenia składników odbudowy w potrzebujące rejony ciała – najwydajniejszymi drogami. Odpowiedź organizmu na Laminine przy wsparciu Laminine OMEGA+++ jest znacznie szybsza.

Laminine OMEGA+++ jest szczególnie pożądana przy następujących objawach:

  • dolegliwości serca
  • bóle w klatce piersiowej
  • pokasływanie, kichanie
  • brak apetytu, mdłości
  • spowolniona regeneracja po wysiłku fizycznym
  • stany zapalne

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz