Nicorix – rzucenie palenia papierosów

Nicorix_600x800_2

Jak działa Nicorix

Nicorix blokuje receptory nikotynowe i w efekcie likwiduje ochotę na papierosa. Minimalizuje objawy odstawienia nikotyny – ból głowy, rozdrażnienie, obniżony nastrój, kłopoty ze snem i koncentracją, wzdęcia i zaparcia, zmęczenie, osłabienie, większy apetyt. Zwiększa tempo przemiany materii nie dopuszczając do przytycia po rzuceniu palenia papierosów.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy stosować 2 kapsułki Nicorixu dziennie. Kuracja powinna trwać 1-2 miesiące. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Nicorixu

  • Ekstrakt z guarany (Paulinnia cupana) – zwiększa tempo metabolizmu, zmniejsza apetyt i poprawia wydajność fizyczną i psychiczną.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis) – przyspiesza oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn, poprawia wygląd i koloryt skór.
  • Wyciąg z korzenia kudzu (Pueraria lobata) – likwiduje głód nikotynowy, redukuje stres związany z rzucaniem palenia i poprawia nastrój, polepsza krążenie i pracę układu sercowo-naczyniowego, stabilizuje życie emocjonalne osoby uzależnionej od tytoniu, zmniejsza objawy odstawienia papierosów.

Gdzie można kupić Nicorix

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalny Nicorix kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie nicorix.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Nicorix

Aktualna cena Nicorixu jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Nicorix

Nicorix nie jest lekiem. To środek na rzucenie palenia oparty o naturalne składniki. Używanie Nicorix nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Nicoriksie

nicorix-op1

nicorix-op2

nicorix-op3

nicorix-op4

nicorix-op5

Tańsze zamienniki Nicorixu

Desmoxan, Tabex, Nicorette coolmint, Niquitin, Niccorex, Nicopass, Smoker Stop, Desmoke

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Komentarz do “Nicorix – rzucenie palenia papierosów

  • 4 września 2016 o 14:38

    Powaliła mnie cena. Chyba nie jestem jeszcze gotowy.

  • 4 września 2016 o 15:11

    Ja przepalam 100 zł w tydzień. Zamówiłem, czekam na przesyłkę. Zobaczymy co z tego będzie.

Dodaj komentarz