Teraz wszystkie produkty Lifepharm są dużo tańsze

Dla wielu osób potrzebujących długotrwałego leczenia, suplementy diety produkowane przez Lifepharm są zbyt drogie. Zwłaszcza jeśli leczenie wymaga regularnego stosowania dużych dawek LAMININE, to miesięczny wydatek może przekraczać możliwości rodzinnego budżetu. W związku z tym, producent wprowadził specjalną obniżkę cen.

Jak kupować taniej?

Aby otrzymać stały rabat przy zakupie suplementów diety Lifepharm, wystarczy zarejestrować się w sklepie, jako „Preferred Customer”. W tym celu przejdź do sklepu internetowego i rozpocznij zakupy, a następnie postępuj według komunikatów ekranowych.

Jako specjalny rodzaj klienta, otrzymasz stały rabat na wszystkie produkty oraz będziesz mógł uczestniczyć w specjalnych ofertach i promocjach. Nie będziesz zobowiązany do cyklicznych zakupów, ani do żadnych dodatkowych opłat. Po prostu stworzysz konto, jak w każdym innym sklepie internetowym, a jeśli będziesz chciał ponownie kupić LAMININE lub inne produkty, to zalogujesz się do swojego konta a obniżona cena będzie ważna przez cały czas.

Sklep internetowy Lifepharm

Dodaj komentarz