Skutki uboczne Laminine

W trakcie regeneracji organów i tkanek oraz podczas regulacji funkcji organów i tkanek, mogą wystąpić pewne dolegliwości.

Jak rozpoznać i zminimalizować dolegliwości mogące towarzyszyć procesowi zdrowienia?

Większość osób bardzo szybko zauważy znaczącą poprawę stanu zdrowia. Będą czuli się o wiele lepiej po 1-2 miesiącach od rozpoczęciu kuracji za pomocą Laminine®. Jednak niektóre osoby nie odczują żadnej zmiany. A inne osoby zauważą objawy dolegliwości, na które wcześniej chorowali.

To bardzo pozytywny objaw. Chwilowe wystąpienie dolegliwości jest efektem działania Lamininy. Suplement aktywuje komórki macierzyste powodując regenerację uszkodzonych tkanek. Komórki uszkodzonej tkanki (np. krwinki, komórki wątroby, mózg) muszą zostać usunięte z organizmu i dlatego może wystąpić odczucie nawrotu dolegliwości.

Jeśli przykładowo kontuzja spowodowała uszkodzenie więzadła w kolanie, wówczas po aktywowaniu komórek macierzystych do regeneracji uszkodzonej tkanki, może wystąpić ból związany z usuwaniem zniszczonych komórek. Ten sam mechanizm dotyczy innych objawów, jak na przykład: ból jelit, ból głowy, zmęczenie.

skutki-uboczne

Toksyny usuwane z komórek mogą przedostawać się do krwioobiegu i powodować zmęczenie lub objawy grypopodobne. Jest to zupełnie normalne i nie powinno powstrzymywać od kontynuowania kuracji z Lamininą.

Można zminimalizować efekty uboczne Laminine® albo całkiem je wykluczyć. Wystarczy przestrzegać paru podstawowych zasad.

Po pierwsze, trzeba pić dużo wody. Optymalna ilość to około 30 ml na każdy kilogram masy ciała. Jeśli ważysz 80 kg, to musisz wypić około 2,4 litra (8-10 szklanek). Woda powinna być czysta, naturalna, najlepiej ze źródełka. Stosowanie wody martwej (destylowanej lub z filtra z odwróconą osmozą) jest niezdrowe.

Po drugie, można zmniejszyć dawkowanie Lamininy, do momentu kiedy dolegliwości ustąpią. Osoby biorące cztery kapsułki mogą zmniejszyć dawkę do dwóch. Jeśli zażywasz jedną kapsułkę dwa razy dziennie, możesz ograniczyć dzienną dawkę do jednej kapsułki rano. Kiedy dolegliwości miną, należy wrócić do pierwotnego dawkowania.

Kolejna sprawa to regularne opróżnianie się. Należy dostarczyć organizmowi niezbędną ilość wody, pożyteczne kultury bakterii, błonnik i magnez, tak aby było możliwe opróżnienie jelit 2-3 razy na dobę. Jest to bardzo ważny element procesu regeneracji i zdrowienia.

Ostatnią sprawą jest wspomaganie wątroby. Wątroba odgrywa bardzo ważną rolę w oczyszczaniu krwi i powinna jak najefektywniej usuwać toksyny z krwioobiegu.

Występowanie chwilowych dolegliwości jest normalne. Co więcej, objawy te oznaczają, że organizm regeneruje się prawidłowo.

Jeśli zniszczenia chorobowe są niewielkie, skutki uboczne będą minimalne lub nawet wcale nie wystąpią. Jeśli masz silny organizm, skutki uboczne będą delikatne. Jeśli wcześniej nie miałeś żadnych dolegliwości, to skutki uboczne nie wystąpią a proces regeneracji rozpoczęty przez Laminine® będzie przebiegał bez żadnych zmian w samopoczuciu.

Każdy z nas ma nadzieję na całkowite wyzdrowienie. Trzeba wziąć pod uwagę, że regeneracja zdegenerowanych komórek nie nastąpi w ciągu paru dni. Proces regeneracji wymaga czasu. Najlepsze efekty osiąga się przyjmując Laminine® minimum 2-4 miesiące, po tym okresie można zmniejszyć dawkę do minimalnej, która podtrzyma organizm w zdrowiu.

Korzystne jest dokumentowanie postępów leczenia, robienie notatek o wszystkich zmianach co najmniej przez cztery miesiące i konsultowanie stanu zdrowia z lekarzem.

Sprawdź
ile kosztuje Laminina

10 thoughts on “Skutki uboczne Laminine

 • 1 września 2016 o 18:40

  U mnie sprawa okazała się nie taka łatwa. Mam uczulenie na jajka… Zalecane dawki wywoływały takie pogorszenie, że musiałam odstawić. Przeszłam na jedną kapsułkę raz na parę dni. Po trzech miesiącach łykam dwie dziennie 😀

 • 24 maja 2017 o 09:15

  Kamienice to jedna wielka ściema. Nie dajcie się nabrać!

 • 20 października 2017 o 23:41

  Ja stosuję laminine i sama nie wiem. Trochę nerka mnie zaczyna boleć. Kiedyś miałam jej zastój i nie bolało do teraz. Nie wiem czy to dobrze cży źle.

 • 9 lutego 2018 o 11:03

  Ja po braniu tylko 1 kapsułki miałam nadciśnienie .Teraz przestałam,bo się boję.Nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem.

 • 15 kwietnia 2019 o 17:04

  Mnie się po lamininie polepszyło. Kupuję ją po dobrej cenie na laminina-opinie.pl.

 • 21 listopada 2019 o 20:10

  CZy wokońcu ci pomogla?

 • 21 listopada 2019 o 20:11

  Proszę o kontakt komu naprawde pomogła? Edyta

 • 6 czerwca 2020 o 19:25

  Ja mam glejaka biorę laminine 5 miesiąc za 3 tyg kontrolny rezonans równolegle brałem chemię zobaczymy. Ale mam mieszane uczucia. Zawsze kupowałem po 3 opakowaniania 120 kaps do tego dostawałem omegę +++. za 900. Teraz za taki zestaw 1900 zł. Więc jak nie będzie rezultatu to odstawiam bo jakiejś poprawy nie widzę specjalnie.

 • 30 maja 2021 o 05:16

  Miałem wymianę zastawki serca rok temu. Mam też rozrusznik serca. Czy LAMININE wpłynie na któryś z nich?

 • 13 czerwca 2021 o 14:25

  Przy tak poważnych sprawach i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Może lekarz będzie wiedział, co to za suplement diety i będzie umiał ci toradzić. Albo zabierz ze sobą opakowanie, żeby mógł sprawdzić listę składników.

Dodaj komentarz