Ashwagandha poprawia wytrzymałość i siłę mięśni

Regularna aktywność fizyczna jest niezbędnym warunkiem zdrowia. Wędrówki, pływanie, jazda na rowerze – każdy z nas lubi aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Każda pora roku jest świetnym czasem na rozpoczęcie zdrowego trybu życia. Niestety, często zdarza się, że nie wiemy, od czego zacząć. Jak zatem poprawić wytrzymałość i siłę mięśni?

Najłatwiejszym i powszechnie stosowanym sposobem wśród profesjonalnych sportowców jest stosowanie suplementów diety. Firma Lifepharm opracowała dwa suplementy diety, które podwyższają korzyści osiągnięte z treningu wytrzymałościowego i wzmacniają mięśnie. Produkty są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, które nie są przyzwyczajone do wzmożonej aktywności fizycznej, jak i dla profesjonalistów, którzy regularnie i intensywnie trenują.

Tego rodzaju suplementację można stosować także w celu poprawienia kondycji fizycznej przy zwykłych, codziennych czynnościach, jak na przykład koszenie trawy, sprzątanie albo wchodzenie po schodach. Jeśli męczą cię takie czynności, skorzystaj z suplementów diety poprawiających wytrzymałość i siłę mięśni.

Poprawienie wytrzymałości w treningu cadrio.

Istnieje kilka naturalnych składników, które zwiększają wydolność organizmu, regulują metabolizm i wzmacniają układ sercowo-naczyniowe, a dzięki temu wzmacniają siłę mięśni i wytrzymałość w intensywnym treningu.

Program treningu wytrzymałościowego oraz treningu siłowego składa się z ćwiczeń, które wymuszają pracę mięśni szkieletowych pod naciskiem oporu zewnętrznego. Odpowiedzią ciała na sytuację wzmożonego obciążenia jest rozbudowanie tkanki mięśniowej i wzmocnienie mięśni. Osoby, którzy nie mają doświadczenia w treningu siłowym, będą miały zbyt mało siły lub masy mięśniowej, w porównaniu do tych, którzy trenują od dłuższego czasu.

Ashwagandha (Withania Somnifera, żeń-szeń indyjski) poprawia wytrzymałość w treningu cardio. Współczesna literatura medyczna publikuje szereg artykułów na temat potencjalnych korzyści zdrowotnych z tego zioła, które wspomaga układ immunologiczny i działa odmładzająco. Dla osób, które intensywnie trenują, lub dla tych, którym aktywność fizyczna sprawia trudność, istotny jest fakt, że Ashwagandha optymalizuje wytwarzanie energii i działa na układ sercowo-naczyniowy i hormonalnym oraz przyspiesza regenerację po intensywnym treningu. Badania wykazały również, że Ashwagandha pobudza funkcję oddechową, powodując relaksację mięśni gładkich.

LAMININE i IMMUNE+++ zawierają wszystko, czego potrzebujesz aby wzmocnić mięśnie i poprawić wytrzymałość podczas treningu siłowego. Specjalna formuła OPT-9 (z ekskluzywnym białkiem LifePharm LFAE) zapewnia naturalne źródło wszystkich aminokwasów. Oba suplementy diety zawierają składniki, które wspierają rozwój siły fizycznej, a ponadto są źródłem witaminy C, która jest dwa razy bardziej aktywna biologicznie i dostarcza dużej dawki antyutleniaczy.

Dodaj komentarz