African Mango – spalenie tkanki tłuszczowej i detoksykacja

AfricanMango-opakowanie-60-kapsulek

Jak działa African Mango

Nasiona afrykańskiego mango zawierają dużą ilość błonnika, który zmniejsza łaknienie i daje poczucie sytości. Silny przeciwutleniacz zawarty w African Mango wspomaga odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej (szczególnie skutecznie tłuszcz na brzuchu i fałdy na brzuchu). Wpływa także na harmonizowanie leptyny czyli zarządzanie zasobami energetycznymi. Ze względu na szybsze odchudzanie i szersze właściwości zdrowotne z powodzeniem zastępuje preparaty odchudzające, które zawierają jagodę Acai.

Dodatkowe efekty zdrowotne stosowania ekstraktu z afrykańskim mango to: obniżenie cholesterolu, zagojenie stanów zapalnych, ustabilizowanie poziomu białka C-reaktywnego i adiponektyn, regulacja poziom glukozy we krwi i oczyszczenie organizmu z toksyn. Tak więc African Mango korzystnie wpływa na ogólną kondycję organizmu.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 1-2 kapsułki African Mango dziennie – podczas posiłku. Pierwsze efekty kuracji odchudzającej widać po kilku tygodniach. Dla uzyskania najlepszych efektów należy zwiększyć aktywność fizyczną i stosować odpowiednią dietę. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Składniki African Mango

African Mango to czysty ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis), jedna kapsułka zawiera 600mg dziesięciokrotnie zagęszczonego (10:1) ekstraktu, czyli równowartość 6000mg sproszkowanych pestek mango. W African mango nie ma żadnych wypełniaczy ani szkodliwych substancji – jedynie skoncentrowany wyciąg z pestek mango, w których wykazano obecność wielu cennych polifenoli, witamin i minerałów sprzyjających odchudzaniu:

  • Witaminy: C, E, B6 i K.
  • Witaminy z grupy B.
  • Polifenole.
  • Prowitamina A.
  • Karotenoidy.
  • Potas.
  • Miedź.
  • 17 aminokwasów.
  • kwas omega 3 i 6-wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Gdzie można kupić African Mango

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne African Mango kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie africanmango.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje African Mango

Aktualna cena African Mango jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne African Mango

African Mango nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie African Mango nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne lub jesteś w ciąży – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o African Mango

africanmango-op6 africanmango-op7 africanmango-op9 africanmango-op1 africanmango-op2 africanmango-op3 africanmango-op4 africanmango-op5 africanmango-op8

Tańsze zamienniki African Mango

Mango afrykańskie Alter Medica, African Mango 1200 MyLife, Afrykańskie mango 5000mg Biovea.

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz