Rejestracja IBO w LifePharm

Zrób pierwszy krok, aby zostać Niezależnym Przedsiębiorcą LifePharm (IBO).

Możesz dołączyć do LifePharm jako:

 • Klient detaliczny – kupuje wszystkie produkty w cenach detalicznych.
 • Preferowany klient – kupuje wszystkie produkty po cenach hurtowych i ma dostęp do specjalnych ofert i promocji.
 • Niezależny przedsiębiorca (IBO) – kupuje wszystkie produkty po cenach hurtowych i ma dostęp do ofert specjalnych i promocji, a także otrzymuje prowizję od wszystkich zakupów dokonywanych przez swoją grupę.

Po rejestracji uzyskasz dostęp do własnej strony internetowej, narzędzi korporacyjnych i kanałów komunikacji oraz wirtualnego biura, dzięki któremu będziesz mógł składać zamówienia i rekrutować kolejnych IBO.

Kliknij tutaj, aby kontynuować na stronie internetowej LifePharm i zostać IBO!

Komentarz do “Rejestracja IBO w LifePharm

 • 24 stycznia 2021 o 12:47

  Zapisałem się bez problemu. Na razie tylko ja i moja najbliższa rodzina używamy produktów Lifepharm, ale myślę, że inne osoby wokół mnie również będą zainteresowane. Pozdrowienia!

 • 30 września 2021 o 18:42

  W Lifepharm pracuję od sześciu lat. Wcześniej próbowałem w innych firmach, które działają na podobnej zasadzie, ale nie udało mi się wejść na wyższy poziom. Tutaj też daleko mi do czołówki, ale mam stały postęp w rankingu i zarobkach. Przez pierwsze dwa lata kupowałem Laminine na własny użytek. A wszystkie zarobki w tym okresie wymieniłem też na Laminine. Obecnie zajmuję się głównie dystrybucją.

 • 26 października 2021 o 15:15

  Praca w handlu ma swoją specyfikę i nie każdy ma do tego predyspozycje. Ważnym elementem jest sprzedaż unikalnego produktu o wysokiej jakości. W Lifepharm sytuacja pod tym względem jest idealna, ponieważ mamy do dyspozycji wyjątkowy produkt, który cieszy się pozytywną opinią większości kupujących. Ta praca bardzo mi odpowiada i lubię ją wykonywać (od 2018). Pozdrowienia z jesiennego Monachium.

Dodaj komentarz