Breast Fast – powiększenie i ujędrnienie piersi

breastfast-90-kapsulek

Jak działa Breast Fast

BreastFast reguluje naturalny metabolizm powodując zwiększenie ilości komórek – powiększenie rozmiaru biustu. Tabletki oddziałują na system krążenia, naczynia limfatyczne i krwionośne w bezpieczny sposób zmieniając rozmiar piersi i równocześnie nadając im jędrność i wygładzając skórę. Piersi stają się pełniejsze i większe w ciągu 3-4 tygodni.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 3 kapsułki Breast Fast dziennie. Kuracja powinna trwać aż do uzyskania oczekiwanych efektów, pierwsze zmiany piersi widać po 2-3 tygodniach. Jedno opakowanie zawiera 90 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Breast Fast

  • Nasiona kozieradki (fenegryka, greckie siano, kozioroźnik, boża trawka, Trigonella foenum-graecum) – w ziołolecznictwie stosowana do wspomagania kobiecego układu hormonalnego, wywołuje powiększenie gruczołów sutkowych. Jest bogata w fitoestrogeny działające w sposób zbliżony do naturalnych żeńskich hormonów, które mają bezpośredni wpływ na rozmiar i jędrność biustu.
  • Ziarno kopru (Anethum) – przyczynia się do podniesieniem ilości prolaktyny – hormonu odpowiedzialnego za powiększanie piersi. Wywołuje rozwój gruczołów sutkowych oraz stymuluje zwiększanie zapasów tkanki tłuszczowej w piersiach.
  • L-tyrozyna – aminokwas odpowiadający za wytwarzanie hormonu wzrostu. Dzięki L-Tyrozynie inne składniki suplementu działają dłużej i mocniej.
  • Wyciąg z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) – tradycyjnie stosowany w leczeniu piersi. Źródło witamin: A, C, D i B, żelaza, magnezu, cynku, manganu, miedzi, boru, krzemu, wapnia. Pobudza produkcję nowych tkanek piersi oraz pomaga w oczyszczeniu receptorów estrogenowych. Poprawia wygląd piersi.
  • Korzeń DongQuai (dzięgiel chiński, Angelica sinesis) – najbardziej „kobiece” zioło ze wszystkich dostępnych. Między innymi reguluje pracę układu hormonalnego i regularnie stosowany powoduje powiększenie piersi.

Gdzie można kupić Breast Fast

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalny Breast Fast kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie breastfast.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Breast Fast

Aktualna cena Breast Fast jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Breast Fast

Breast Fast nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie BreastFast nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania oprócz okresu ciąży i okresu poprzedzającego naturalne dojrzewanie. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Breast Fast

breastfast-op5 breastfast-op4 breastfast-op3 breastfast-op2 breastfast-op1

Tańsze zamienniki Breast Fast

Perfect Bust, Fabulous Breasts

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz