Trzy metody zwiększenia biustu

Kobiety z dużymi piersiami są postrzegane jako piękne i atrakcyjne. Czy wszyscy tak myślą? A może jest to opinia mężczyzn, a kobiety mają na temat swoich piersi inne zdanie? Z pewnością niektórym mężczyznom podobają się kobiety z małym biustem. I na pewno istnieją też kobiety, które natura obdarzyła małym biustem, a one są z tego zadowolone i nie myślą o powiększeniu piersi. Jednak zwiększenie rozmiaru piersi jest ważne dla wielu kobiet, i z myślą o nich powstał ten artykuł.

Najczęstszą przyczyną powodu powiększania piersi jest chęć poprawy wyglądu ciała. Istnieją także inne powody:

  • Utrata jędrności biustu i zmniejszenie jego objętości po przebytej ciąży.
  • Asymetria piersi. Żadna kobieta nie ma identycznych obu piersi. Jednak czasem zdarza się bardzo duża różnica w wielkości, i wtedy może pomóc zabieg powiększenia piersi.
  • Utrata piersi w wyniku choroby nowotworowej.
  • Wady wrodzone związane z wyglądem piersi.

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie rozmiaru piersi. Zajmiemy się takimi metodami, z których korzysta największa liczba kobiet.

Chirurgiczny zabieg powiększenia piersi

To jest najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej. Chirurgiczne powiększenie piersi wykonuje rocznie ponad 500 000 kobiet w wieku między 20 a 50 rokiem życia. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą implantów, które są wypełnione silikonem lub solą fizjologiczną. Pierszą tego typu operację powiększenia piersi przeprowadzili w 1962 roku Frank Gerow i Thomas Cronin. Od tamtego czasu technologię znacznie unowocześniono i udoskonalono. Jednak niezmiennie jest to poważna operacja chirurgiczna, która jest droga i ryzykowna. Nie ma gwarancji, że uzyskasz pożądane wyniki, a gdy efekty nie będą dobre, nie będzie możliwe przywrócenie wyglądu sprzed operacji.

Ćwiczenia na powiększenie piersi

Kobiece piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej i gruczołów. Nie ma w nich jest mięśni, dlatego nie jest możliwe zwiększenie masy piersi poprzez ćwiczenia. Istnieją jednak mięśnie, które podtrzymują biust. Ćwicząc mięśnie otaczające piersi można uzyskać pełniejszy, jędrny biust. Ćwiczenia na powiększenie biustu mogą być wykonywane w domu, w pracy albo na siłowni. Można ćwiczyć na stojąco lub siedząc na krześle. Systematyczne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń powiększających biust pozwoli na nieoperacyjne i nieinwazyjne zwiększenie jędrności i rozmiaru biustu. Efekt będzie widoczny po paru tygodniach, i ta metoda powiększania biustu nie ma niepożądanych skutków ubocznych. jest naturalna i korzystna dla zdrowia.

Ziołowe tabletki i suplementy diety zwiększające piersi

W przyrodzie istnieją naturalne substancje (fitoestrogeny), które działają podobnie jak kobiece hormony. Naturalne produkty są bardzo popularne, ponieważ są sprawdzone jako bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Zioła powiększające piersi to między innymi kozieradka, palma sabalowa, koper włoski i pieprz. Kuracja z wykorzystaniem fitoestrogenów, oprócz powiększenia piersi, ma także działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, a także hamujące rozwój bakterii. Zioła stosowane w celu powiększania kobiecych piersi, można pić jako napary albo połykać tabletki.

Dodaj komentarz