GH Balance – naturalny hormon wzrostu

ghbalance-60-kapsulek

Jak działa GH Balance

GH Balance przyspiesza transport aminokwasów oraz zwiększa syntezę białek. Przyspiesza metabolizm i wywołuje spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Reguluje stężenie somatotropiny i wpływa na sprawność oraz ogólne samopoczucie. Preparat można stosować w cyklu redukcyjnym, gdyż korzystnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej oraz przy budowaniu masy mięśniowej, ponieważ rzeźbi mięśnie i dodaje siły.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki GH Balance dziennie – rano i wieczorem na pusty żołądek, popijając dużą ilością wody. Pełny efekt kuracji jest widoczny po około miesiącu, dla podtrzymania rezultatów można zażywać 1 kapsułkę dziennie. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki GH Balance

  • GHFactor-7 – opatentowany składnik na bazie męskiego hormonu wzrostu. Stymuluje przyrost masy mięśniowej i siły, wzmacnia stawy i mięśnie. Dodatkowo spala tkankę tłuszczową oraz odmładza organizm.
  • Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) – w medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie stosowany jako środek wzmacniający. Według teorii amerykańskiego kulturysty Jeffreya Petermana, zwiększa poziom testosteronu i pobudza przyrost mięśni.
  • Kofeina – podnosi wytrzymłość podczas treningów i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Gdzie można kupić GH Balance

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne GH Balance kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie ghbalance.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje GH Balance

Aktualna cena GH Balance jest tutaj.

ghbalance-gwarancja

Przeciwwskazania i skutki uboczne GH Balance

GH Balance nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie GH Balance nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o GH Balance

 ghbalance-op1 ghbalance-op2 ghbalance-op3

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz