Cellactiv – nowoczesna terapia antycellulitowa

cellactiv-60-kapsulek

Jak działa Cellactiv

Cellactiv to suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet, które mają problem z uporczywym cellulitem. W tym preparacie znajdziesz składniki o udokumentowanym korzystnym wpływie na zmniejszenie skórki pomarańczowej. Wygładzenie skóry i złagodzenie cellulitu widać już po paru tygodniach, a skóra staje się jędrna, gładka i sprężysta. Skuteczność działania suplementu diety została potwierdzona klinicznie.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki Cellactiv dziennie. Wygładzenie skóry i redukcję cellulitu widać już po pierwszych tygodniach stosowania. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Cellactiv

  • ekstrakt z pestek winogron
  • ekstrakt ze skrzypu polnego
  • ekstrakt z pokrzywy
  • zielona herbata
  • suchy wyciąg z morszczynu

Gdzie można kupić Cellactiv

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalny Cellactiv kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie cellactiv.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Cellactiv?

Aktualna cena Cellactiv jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Cellactiv

Cellactiv nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie Cellactiv nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Cellactiv

cellactiv-op3 cellactiv-op1 cellactiv-op2 cellactiv-op4

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz