Odmładzanie i suplementy diety

Przyjmowanie suplementu diety Laminine może w dużym stopniu pomóc w regeneracji zniszczonych lub zestarzałych komórek. Jeśli organizm jest narażony na działanie zanieczyszczeń i utleniaczy, komórki składające się na poszczególne tkanki i organy są systematycznie niszczone. Odżywienie komórek i przywrócenie ich do stanu pierwotnego zdrowia jest kluczowe dla uzyskania zdrowia. Laminine jest idealnym środkiem do osiągnięcia celu.

para-60-latkow

Laminine jest jedynym suplementem diety, który jest źródłem Czynnika Wzrostu Fibroblastów – FGF – dla dorosłych osób. Badania wykazują, że FGF jest odpowiedzialny za przeprogramowanie komórek macierzystych i uruchomienie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych w obszarach organizmu, które najbardziej tego potrzebują. Rozpoczyna się misja polegająca na naprawie i regeneracji komórek i tkanek, organizm przezwycięża proces starzenia.

Laminina jest produkowana w Stanach Zjednoczonych. Spełnia surowe normy Agencji Żywności i Leków (ang. Food and Drug Administration, FDA) oraz zestaw standardów Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice, GMP). Czynnik Wzrostu Fibroblastów (FGF) jest opatentowaną substancją i można go odnaleźć wyłącznie w Laminine.

Laminine pomaga ożywić uszkodzone lub zestarzałe komórki i powoduje ich odmłodzenie. Odżywia chore komórki przywracając je z powrotem do życia. Kiedy komórki składające się na nasz organizm znajdują się w stanie optymalnego zdrowia, wówczas ciało osiąga homeostazę, stan w którym warunki wewnętrzne pozostają stabilne a organizm ma siłę aby oprzeć się chorobom.

Komentarz do “Odmładzanie i suplementy diety

  • 29 stycznia 2017 o 12:50

    Coś mi tu śmierdzi. Same superlatywy o tej lamininie w sieci. A może jakieś negatywne opinie? Komuś nie pomogło? Jak dla mnie to jakaś ściema.

Dodaj komentarz