Jak zażywać Laminine?

Laminine to suplement diety wytworzony z naturalnych składników, w minimalnym stopniu przetworzonych. Jest bogatym, uzdrawiającym pożywieniem. Nie ma możliwości przedawkowania Laminine.

Kiedy mamy na myśli pigułki lub tabletki, używamy określeń: dawkowanie lub dozowanie. To odpowiednie słowa dla medykamentów i lekarstw. W przypadku witamin i suplementów częściej mówi się o „wielkości porcji”. Wszystko sprowadza się do uzyskania odpowiedzi na pytanie: „Ile wziąć?”.

Z praktyki stosowania naturalnych środków wynika, że w ciągu około czterech miesięcy od rozpoczęcia kuracji, mogą występować symptomy dolegliwości, które leczymy. Symptomy te pojawiają się w kolejności odwrotnej do tego jak występowały podczas postępowania choroby – najpierw te ostatnie, potem pierwsze. Przebudowa organizmu na poziomie komórkowym jest procesem i potrzeba cierpliwości aby efekty mogły zostać zauważone. W przypadku Laminine, większość osób zauważa rosnącą poprawę między pierwszym a dwunastym tygodniem stosowania. Jednak najbardziej widoczne postępy notuje się około czwartego miesiąca od rozpoczęcia stosowania Laminine.

dawkowanie

Jest możliwe, że kupisz Laminine ze względu na zwyrodnienie i ból biodra, a pojawią się dolegliwości nie leczonych problemów trawiennych. Musisz zaakceptować, że Twój organizm najlepiej wie, która dolegliwość ma być leczona w pierwszej kolejności – lepiej niż Ty, Twój lekarz i uzdrowiciel.

Rekomendowana metoda

LifePharm, producent Laminine, rekomenduje zażywanie 2 kapsułek dwa razy dziennie przez 15 dni w celu „doładowania” organizmu, a później 1 kapsułkę dwa razy dziennie przez kolejne 15 dni. Aby działanie było optymalne trzeba obserwować reakcję organizmu. Jeśli biorąc jedną kapsułkę dziennie zauważasz, że np. Twój sen jest głębszy i spokojniejszy a ogólne samopoczucie lepsze – wówczas od drugiego miesiąca wystarczającą dawką będzie jedno opakowanie miesięcznie. Jeśli organizm podpowiada, że potrzebuje dwóch kapsułek dziennie – słuchaj go! Wtedy kuracja przyniesie efekty. W przypadku ciężkich schorzeń, wiele osób bierze 4-5 kapsułek dwa razy dziennie i dopiero przy takiej dawce odczuwa poprawę. Bardzo ważne jest aby obserwować reakcje organizmu i odpowiednio modyfikować dawkowanie.

Jeśli chcesz aby zauważalna poprawa pojawiła się w krótszym czasie, wówczas można zastosować schemat: trzy kapsułki dwa razy dziennie przez kilka dni a potem dwie kapsułki dwa razy dziennie.

Alternatywny sposób zażywania Laminine w PIERWSZYM MIESIĄCU to: dwie kapsułki dwa razy dziennie przez trzy tygodnie a potem jeden tydzień przerwy. Podczas tygodnia „odpoczynku” wiele osób odczuwa powracające dolegliwości związane z leczonymi schorzeniami. To dobry objaw świadczący o postępującym procesie oczyszczania i regeneracji.

BARDZO WAŻNE!

Pierwszą porcję Laminine należy przyjmować zaraz po przebudzeniu a drugą około 12 godzin później. Każdą porcję należy popić szklanką czystej, zdrowej wody. W ciągu pół godziny nic nie jeść. Można pić wodę, czarną kawę lub herbatę ze stevią. Nie jeść żadnego białka ani węglowodanów przez 30 minut. Najlepsze działanie będzie kiedy Laminine przyjmiemy na pusty żołądek i pozwolimy aby przez około trzydzieści minut wszystkie składniki wchłonęły się bez przeszkód. Cukier, miód, mleko, śmietanka itp. zjedzone w tym czasie zakłóciłyby doskonałą równowagę aminokwasów zawartych w Laminine i obniżyły jej skuteczność.

Druga, popołudniowa dawka w odstępie około 12 godzin. Co najmniej 2 godziny po posiłku i minimum pół godziny przed następnym posiłkiem.

Komentarz do “Jak zażywać Laminine?

 • 27 stycznia 2017 o 21:34

  Jest 27 styczeń 2017 roku Pańskiego, właśnie dzisiaj przyszło Laminine, od jutra zaczynam kurację, dolegliwości to: pieczenie w przełyku, żołądku i ogólnie często złe samopoczucie że się nie chce ruszyć z miejsca.

 • 28 stycznia 2017 o 10:55

  Powinno pomóc, jeśli nie masz nic „poważniejszego” to dolegliwości ze strony układu pokarmowego przechodzą najłatwiej 🙂

 • 29 kwietnia 2018 o 20:27

  Najłatwiej idą pieniądze w błoto!!!!ściema laminina

 • 29 kwietnia 2018 o 20:29

  Grażyna co nie mała dolegliwości tylko dużo długów ???do spłacenia i znalazła rozwiązanie??? Haha

 • 30 kwietnia 2018 o 07:24

  Dzięki Rysiek. Skoro Twoja opinia jest tak zdecydowanie negatywna, więc z pewnością długo eksperymentowałeś. Podziel się swoim doświadczeniem. Napisz jak długo stosowałeś Laminine, ile brałeś kapsułek dziennie, jakie masz dolegliwości…

 • 14 listopada 2019 o 21:16

  Biorę laminine od 3 tyg 3 razy dwa i nic. Najpierw miałam nadzieję teraz ja tracę. Proszę o kontakt kto brał edkat@op.pl

 • 14 listopada 2019 o 21:49

  Ja biorę od prawie czterech lat i… zdrowa jeszcze nie jestem, ale jest coraz lepiej więc nie tracę nadziei. Leczę się od ponad 30 lat z astmy i od kilkunastu z twardziny układowej. Na początku nie mogłam wziąć więcej niż jedną kapsułkę co parę dni – tak silnie reagowałam (niejeden powiedziałby – odstaw to, szkodzi ci). Teraz nauczyłam się obserwować reakcje organizmu i wiem, kiedy mogę wziąć więcej (nawet 10 kapsułek na raz) i wtedy przynosi mi to ulgę… Ale nie stosuję tylko lamininy, robię mnóstwo innych rzeczy. Próbuję wszystkiego, co znajdę i sama oceniam czy to jest dla mnie. Czytałaś o komorze normobarycznej doktora Pokrywki? To dopiero ciekawy temat. W naszym materialnym świecie wierzymy, że potrzebujemy lekarstwa żeby wyzdrowieć. Ale tak naprawdę, to wiara czyni cuda a nie pigułki albo suplementy czy jakiekolwiek terapie. Więc jeśli brakuje Ci przekonania do brania lamininy, to poszukaj czegoś w co uwierzysz i nie słuchaj opinii innych, tylko kieruj się własną mądrością. A może będziesz umiała uwierzyć, że możesz być zdrowa tak po prostu? Bo jeśli faktycznie uwierzysz, to tak się stanie… Ale dopóki potrzebujesz lekarstwa, to szukaj swojego. Może to laminina, może chemia, sterydy i medycyna akademicka, a może coś innego. Na pewno znajdziesz, bo przecież naszą funkcją nie jest choroba i śmierć, tylko życie w zdrowiu…

 • 3 marca 2021 o 21:30

  Z mojego doświadczenia wynika, że oficjalne zalecenia odnośnie dawkowania, zwykle są bardzo zaniżone w przypadku suplementów diety. Tak samo jest w przypadku Laminine. Dwie albo cztery kapsułki dziennie, to zdecywanie zbyt mało, żeby uzyskać poprawę w chorobach autoimmunologicznych. Ja mam astmę i alergie pokarmowe od blisko 30 lat. Mój schemat dawkowania jest taki, że czasem biorę dwie kapsułki dziennie, bo czuję, że więcej nie przeżyję, a niekiedy biorę nawet 10 kapsułek dziennie. Efekt jest taki, że po dwóch latach okazało się, że większość moich alergii odeszła a astma też jest dużo lżejsza.

Dodaj komentarz