Profesjonalne wybielanie zębów w domowym zaciszu

Biały uśmiech

Wszystkie pokarmy, które jemy i pijemy wpływa na biel zębów. Największy wpływ ma mocna kawa, herbata i czerwone wino. Te napoje zostawiają nieestetyczne czarne lub żółte plamy na szkliwie zębów. Najlepiej oczywiście unikać nadmiernego picia tego rodzaju płynów, jeżeli jednak nie ma takiej możliwości, to koniecznie należy sięgnąć po najlepszy i pewny środek do wybielania zębów.

Środki takie stosują najbardziej znane gwiazdy filmu i celebryci znani z pierwszych stron gazet. Oddziaływanie środków do wybielania zębów opiera się głownie o aktywny tlen i związki potasu, które nie tylko wybielają zęby, lecz także wzmacniają szkliwo i chronią je przed nadmierną wrażliwością. Ceny wybielania zębów w specjalistycznych gabinetach dentystycznych są wysokie… Nie każdy może pozwolić sobie na taki zabieg. Więc czym wybielić zęby? Efektem połączonych prac badawczych naukowców z różnych kontynentów jest idealny preparat. Nie ma potrzeby wydawać majątek na drogie zabiegi, bo wystarczy tylko  pół godziny dziennie z żelem wybielającym, by osiągnąć oczekiwany rezultat. Sposoby wybielania zębów są rozmaite i odmiennie możemy znosić ich działanie na uzębienie. W niektórych przypadkach może ujawnić się bolesna nadwrażliwość lub choroby dziąseł. W 100% bezpieczny preparat, którego oddziaływanie zostało skrupulatnie sprawdzone w testach klinicznych. Całe grono osób sprawdzających Ibright poświadczają jego skuteczność.

ibright-promocja

W telewizji widzimy piękne panie o białym uśmiechu, aktorów o równych i bielutkich zębach oraz nienagannej urody prezenterów. Każdy z nich bardzo mocno dba o swój wygląd. Wydają ogromne pieniądze również na wybielenie zębów. Często dokonują tego u stomatologa z wykorzystaniem preparatów o międzynarodowej sławie.

Jednak zwyczajni mieszkańcy naszego globu nie mają takiej sposobności. Do dzisiaj musiały im wystarczyć paski wybielające. Wszystko jednakże się zmieniło kiedy pojawił się innowacyjny środek o nazwie Ibright. Zaletą jego stosowania jest duża skuteczność i brak niekorzystnych skutków ubocznych. Mogą go stosować osoby w różnym wieku. Zaleca się ostrożność w przypadku osób niepełnoletnich oraz kobiet w ciąży. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy porozumieć się z lekarzem lub farmaceutą.

Wykorzystany w preparacie żel wybielający nie wykazuje absolutnie żadnych skutków ubocznych, ale lepiej być ostrożnym. Wszędzie na świecie środek ten zyskał już sobie ogromną popularność i jest stosowany przez znanych aktorów i celebrytów. Wystarczy zakładac nakładki z żelem na około trzydzieści minut codziennie, a skutki widać już po około tygodniu stosowania.

Profesjonalne rozjaśnianie zębów

Każdy dentysta podkreśla, iż o uzębienie dbać trzeba zawsze i we właściwy sposób. Dla wielu osób istotny jest także biały kolor zębów. Pokazywane w reklamach białe uśmiechy gwiazd, powodują że każdy chce posiadać zęby choćby nawet o ton ciemniejsze od tych idealnych. Sprawdzając w internecie albo w klinikach dentystycznych ceny wybielania zębów można złapać się za głowę. Ceny zabiegów mogą przekroczyć nasze najśmielsze oczekiwania. Z reguły jest to kilka tysięcy złotych, a na rezultaty trzeba poczekać.

Żel wybielający daje satysfakcjonujące rezultaty w ciągu jednego tygodnia. Zalecana terapia środkiem trwa około czternastu dni. Oczywiście wszystko jeszcze uzależnione od odcienia naszych zębów i stopnia zaawansowania przebarwień. Cennik wybielania zębów w gabinetach dentystycznych to nie tajemnica. Koszty rozkładają się różnie i zależą od wykorzystanych środków i stopnia intensywności przebarwień. Młodzi ludzie są z reguły w lepszej sytuacji niż dorośli, a dodatkowo kolor ich uzębienia można kształtować w dowolny sposób.

Żel do wybielania zębów jest polecany każdemu, kto troszczy się o swój wygląd i chce się dobrze czuć we własnym ciele. Śnieznobiałe zęby to mniej kompleksów i lepsze perspektywy na życie.

ibright-sprawdz-cene

Najskuteczniejszy preparat wybielający

Przeglądając Internet pod kątem wybielania zębów znajdziemy najróżniejsze informacje. Nie w każdym momencie niestety są one przez nas pożądane. Wybielanie zębów domowymi sposobami odchodzi w niepamięć – a także ostrzega się o jego niekorzystnym działaniu. Chodzi przede wszystkim o bardzo szkodliwy wpływ na szkliwo zębów. Każda pasta wybielająca zęby posiada składniki, które mechanicznie niszczą szkliwo zębów i tym samym mogą doprowadzić do uszkodzenia zębów.

Tylko żel wybielający zęby może właściwie zadziałać na plamy na zębach i delikatnie, lecz jednocześnie trwale je usunąć. Żel zawiera tylko i wyłącznie naturalne aktywne składniki, które są doskonałe dla każdego typu szkliwa. Nie niszczy naturalnej bariery ochronnej, lecz wzmacnia ja. Zawiera składniki zmniejszające wrażliwość uzębienia i przede wszystkim rezultaty jego stosowania mogą się utrzymywać przez dłuższy czas.

Usuwanie przebarwień trzeba co jakiś czas powtarzać, jednak w przypadku dobrego żelu  jest to proces dużo rzadszy. Wytarczy stosować nakładkę na łuki zębowe z żelem wybielającym już tylko mniej więcej trzydzieści minut dziennie, by uzyskać świetny efekt końcowy.

3 thoughts on “Profesjonalne wybielanie zębów w domowym zaciszu

  • 27 czerwca 2016 o 23:02

    Ja stosuje iWhite i polecam ze względu na rewelacyjne efekty, łatwość użycia i dostępność 🙂

  • 19 lipca 2016 o 19:01

    Dzięki za info i iWhite, właśnie zastanawiam się nad kupieniem 🙂

  • 19 lutego 2017 o 22:04

    Ja sobie zrobiłam u dentysty. Trochę więcej kosztuje, ale nic nie zastąpi profesjonalnego podejścia i profesjonalnych preparatów. Te wszystkie cuda które reklamują, mają dużo mniejsze stężenie substancji czynnych i słabo działają. Poza tym dentysta jeszcze naświetla specjalną lampą.

Dodaj komentarz