Naturalne składniki poprawiające płodność

Wiele par bezskutecznie stara się o dziecko. Na problemy z zajściem w ciążę ma wpływ wiele czynników: wiek, nadwaga, zła dieta, styl życia, a nawet rodzaj wykonywanej pracy. Istnieją naturalne suplementy diety, które mogą przyczynić się do poprawienia płodności. Dobierając specyfik zwróćmy uwagę, czy został przetestowany przez ekspertów zajmujących się problemem niepłodności i sprawdźmy jakie są opinie na jego temat.

Udało się!!!!!!

Bezpłodność u mężczyzn

W przypadku mężczyzn należy zwiększyć ruchliwość plemników, pomnożyć i poprawić morfologię plemników, wspomóc rozwój plemników i zwiększyć produkcję spermy. Sprzyjają temu następujące naturalne składniki:

L-karnityna – ma wpływ na ruchliwość, ilość i morfologię plemników. Pełni istotną rolę w ich metabolizmie energetycznym. Dzięki l-karnitynie plemniki mogą się prawidłowo rozwijać.

Witamina C – to ważny przeciwutleniacz,  kluczowy w rozwoju plemników.

Wyciąg z pestek winogron – oczyszcza organizm z wolnych rodników, które mogą przyczyniać się do rozwoju procesów ograniczających zdolności rozrodcze.

Maca – pomaga zwiększyć ruchliwości plemników.

Cynk – przedłuża żywotność plemników i poprawia funkcjonowanie prostaty. Bierze udział w procesie produkcji spermy.

Selen – odpowiada za prawidłową budowę i ruchliwość witki plemnika.

Bezpłodność u kobiet

W przypadku kobiet należy ustabilizować pracę układu hormonalnego, wyregulować cykl miesiączkowy, zwiększyć produkcję estrogenu, wesprzeć funkcjonowanie macicy. Pomocne będą poniższe składniki.

Wyciąg z kwiatów koniczyny łąkowej – usprawnia produkcję żeńskich hormonów i reguluje układ hormonalny.

Witamina C – to ważny przeciwutleniacz wpływający także na płodność kobiety. Poprawia jakość śluzu szyjkowego, który ułatwia dostanie się plemnikom do komórki jajowej.

Witamina E – tzw. witamina płodności, usuwa wolne rodniki i korzystnie wpływa na płodność.

insemin-kobiety-mezczyzni

Witamina B10 – pomaga zwiększyć produkcję estrogenu.

Żeń-szeń syberyjski – ma wpływ na poziom hormonów i odpowiednie funkcjonowanie macicy.

Kwas foliowy – poprawia płodność, przygotowuje organizm do poczęcia i wpływa na prawidłowy rozwój dziecka w czasie ciąży.

Dodaj komentarz