Acai Berry Extreme – spalanie tłuszczu i podniesienie metabolizmu

acaiberryextreme-60-kapsulek

Jak działa Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme przyspiesza metabolizm co ma bezpośredni wpływ na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w kapsułkach przeciwutleniacze pochodzące z jagód acai doskonale oczyszczają organizm z toksyn i odpadów przemiany materii oraz obniżają poziom złego cholesterolu. Regularne stosowanie Acai Berry Extreme zwiększa zasoby energetyczne organizmu – dzięki temu przy okazji odchudzania można pozbyć się przemęczenia.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki Acai Berry Extreme dziennie – po posiłku. Kuracja powinna trwać w zależności od oczekiwanych rezultatów 1-3 miesięcy, pierwsze efekty utraty wagi widać po pierwszych tygodniach. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Acai Berry Extreme

  • w jednej kapsułce znajduje się odpowiednik 5000 mg jagód acai.

Gdzie można kupić Acai Berry Extreme

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne Acai Berry Extreme kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie acaiberryextreme.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Acai Berry Extreme

Aktualna cena Acai Berry Extreme jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie Acai Berry Extreme nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Acai Berry Extreme

acaiberryextreme-op3

acaiberryextreme-op2

acaiberryextreme-op1

Tańsze zamienniki Acai Berry Extreme

AcaiBerry 6200, Acai Extract, Acai 1000mg Biovea, Liofilizowane Owoce Akai, Acai Juice

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz