TriApidix300 – spalenie tłuszczu oraz wyregulowanie metabolizmu i apetytu

TriApidix300-opakowanie

Jak działa TriApidix300

TriApidix przyspiesza metabolizm. Efektem jest przyspieszenie spalania tłuszczu zalegającego w organizmie. Dodatkowo suplement wywołuje detoksykację organizmu usuwając toksyny niebezpieczne dla zdrowia. Suplement działa więc w trzech kierunkach: poprawia metabolizm, spala tłuszcz, oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych odpadów przemiany materii. W rezultacie wyregulowania metabolizmu następuje spadek wagi, przypływ energii i poprawa samopoczucia.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki TriApidix300 2 razy dziennie – na około 30 minut przed posiłkiem lub treningiem. Jedno opakowanie zawiera 120 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki TriApidix300

  • Tyrozyna – jeden z aminokwasów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w wytwarzaniu dopaminy, norepinefryny i epinefryny. Wywołuje tłumienie apetytu, zwiększenie spoczynkowego zużycia energii, przyspieszenie utleniania tłuszczu. Wpływa również na pracę tarczycy przyczyniając się do przyspieszenia metabolizmu.
  • Ekstrakt z guarany (cierniopląt lub osmęta, Paullinia cupana) – dzięki wysokiej zawartości kofeiny jest wykorzystywana szeroko w praparatach na odchudzanie. Kofeina ma właściwości termogeniczne – ułatwia spalanie tłuszczu i przyspiesza zużycie kalorii dzięki zwiększonemu wydzielaniu ciepła. Przeciwdziała lipogenezie, która przyczynia się do tworzenia tłuszczu w organizmie. Wpływa na udrożnienie naczyń krwionośnych.
  • Ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum) – zawarta w nim piperyna leczy otyłość i wiele związanych z nią schorzeń. Piperyna likwiduje tkankę tłuszczową i utrudnia tworzenie się nowych komórek tłuszczowych. Wzmaga wydzielanie soków trawiennych i poprawia metabolizm.
  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) – ułatwia trawienie, pomaga w przyswajaniu składników pokarmowych. Jest także doskonałym środkiem detoksykującym i uszczelniającym ścianki naczyń włosowatych.

Gdzie można kupić TriApidix300

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalny TriApidix300 kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie triapidix300.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje TriApidix300

Aktualna cena TriApidix300 jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne TriApidix300

TriApidix300 nie jest lekiem. To suplementem diety na metabolizm oparty o naturalne składniki. Używanie TriApidix300 nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne lub jesteś w ciąży – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o TriApidix300

triapidix300-op3 triapidix300-op2 triapidix300-op1

Tańsze zamienniki TriApidix300

ThermaCuts, Trizer, Venom Hyperdrive, VPX Sports RedLine Ultra Hardcore, MAN Scorch, SAN Tight, Dymatize Viper, Dorian Yates Black Bombs, Dymatize Dyma Burn Xtreme, MuscleTech Hydroxycut Elite, Nutrex Lipo-6 Black

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz