Cholesterol OFF – obniżenie poziomu złego cholesterolu LDL

cholesteroloff-60-kapsulek

Jak działa Cholesterol OFF

Cholesterol OFF  blokuje przedostawanie się cholesterolu LDL do krwi i usuwa „zły” cholesterol z organizmu. Ściany naczyń krwionośnych zostają oczyszczone, a układ krążenia zaczyna prawidłowo funkcjonować.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki Cholesterol OFF dziennie – podczas posiłku. Kuracja powinna trwać minimum 3 miesiącach. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Składniki Cholesterol OFF

Mieszanka naturalnych fitosteroli. Dieta bogata w fitosterole obniża poziom cholesterolu LDL i cholesterolu całkowitego we krwi. Codzienne spożywanie fitosteroli zapobiega też powstawaniu zmian miażdżycowych w naczyniach krwionośnych. W efekcie działania fitosteroli następuje również obniżenie wchłaniania cholesterolu w przewodzie pokarmowym oraz zwiększenie jego wydalania.

Gdzie można kupić Cholesterol OFF

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne tabletki CholesterolOFF kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie cholesteroloff.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Cholesterol OFF

Aktualna cena Cholesterol OFF jest tutaj.

cholesterol-gwarancja

Przeciwwskazania i skutki uboczne Cholesterol OFF

Cholesterol OFF to nie lek tylko suplement na cholesterol złożony z naturalnych składników. Używanie Cholesterol OFF nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne lub jesteś w ciąży – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Cholesterol OFF

cholesteroloff-op1 cholesteroloff-op2

Tańsze zamienniki Cholesterol OFF

Cholestone, Green Nopal, Proliver, Cholester

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz