Skuteczne obniżenie poziomu cholesterolu

Problem podwyższonego cholesterolu w dzisiejszych czasach jest powszechny. Każdy wie, jak dużo wysiłku należy włożyć w zmianę zakorzenionych przyzwyczajeń i nawyków. Zmiana diety oraz trybu życia bywa bardzo ciężka do przeprowadzenia. Na szczęście istnieją naturalne składniki, dzięki którym można bezpiecznie obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Najskuteczniejszy z nich, o nazwie Reducol został wykorzystany przy pracach nad CholesterolOFF. Badania, którym został później poddany preparat potwierdziły to, co wcześniej było wiadome – że CholesterolOFF to korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się życiem bez cholesterolu.

cholesteroloff-02ab_66

Jak działa CholesterolOFF?

CholesterolOFF to suplement zmniejszający poziom „złego” cholesterolu we krwi. Dzięki swojemu działaniu m.in. zmniejsza ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu. Cholesterol OFF zawiera w składzie opatentowaną mieszankę naturalnych fitosteroli o nazwie REDUCOL. To właśnie dzięki nim „zły” cholesterol LDL nie przedostaje się do krwi i jest wydalany z organizmu. Skuteczność opisywanego produktu została potwierdzona klinicznie.

keto-actives

Czy każdy może go stosować?

Oczywiście tak. CholesterolOFF to środek w 100% naturalny i z tego względu bezpieczny. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Tak, jak w przypadku innych suplementów diety, najlepiej będzie skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem pierwszego kontaktu.

Jak długo trwa kuracja

Poziom cholesterolu we krwi sukcesywnie zmniejsza się od samego początku stosowania suplementu. Jedno opakowanie Cholesterol OFF wystarcza na około 30 dni. Po tym czasie warto poddać się badaniom, które potwierdzą znaczący spadek poziomu cholesterolu LDL we krwi. Dla uzyskania optymalnych wyników zalecana jest 3-miesięczna kuracja. Preparat można też stosować – dla podtrzymania efektów – już po skończeniu kuracji.

Składniki CholesterolOFF: Jagoda Acai (Euterpe oleracea) 4:1 ekstrakt; wyciąg z liści  Zielonej herbaty (Camellia sinensis); 40% Epigallocatechin gallate (EGCG). Substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystaliczna (substancja  wypełniająca); stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca); krzemionka koloidalna (substancja przeciwzbrylająca); żelatyna i woda – otoczka kapsułki.

Dodaj komentarz