ThermaCuts – bezpieczny spalacz tłuszczu

thermacuts-120-kapsulek

Jak działa ThermaCuts

ThermaCuts to preparat na odchudzanie działający w dwóch kierunkach. Po pierwsze spala tłuszcz zmagazynowany w organizmie i blokując odkładanie się kolejnych złogów. Po drugie odzyskuje energię ze spalonego tłuszczu, co redukuje zapotrzebowanie na kalorie i przyspiesza metabolizm – w efekcie zmniejsza apetyt i daje zastrzyk energii. Preparat odchudzający Thermacuts NIE zwiera efedryny.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki ThermaCuts 2x dziennie – popijając dużą ilością wody, 30 minut przed posiłkiem lub treningiem. Kuracja powinna trwać około 3 miesiące, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Jedno opakowanie zawiera 120 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki ThermaCuts

  • Appetite Control, DoubleAction, Blood sugar Control – opatentowane zestawy naturalnych składników gwarantujące skuteczność preparatu.
  • Tyrozyna – zmniejsza apetyt, dodaje energii, sprzyja regeneracji.
  • Zielona herbata, herbata chińska (Camellia sinensis),  ekstrakt – hamuje apetyt oraz minimalizuje wchłanianie tłuszczów.
  • Gorzka pomarańcza, pomarańcza kwaśna (Citrus aurantium), ekstrakt – blokuje enzym odpowiedzialny za odkładanie się tkanki tłuszczowej,  przyspiesza zrzucanie wagi, chroni przed efektem jo-jo.
  • Kofeina – zajmuje czołowe miejsce wśród substancji ułatwiających odchudzanie. Wywołuje wzrost poziomu glukozy w organizmie co skutkuje osłabieniem apetytu. Zwiększa produkcję soku żołądkowego, przyspiesza przemianę materii.
  • Guarana (Paullinia cupana), cierniopląt, osmęta, ekstrakt – bogata w ksantyny, ma działanie pobudzające.
  • Czarny pieprz (Piper nigrum), ekstrakt – zawarta w nim piperyna pobudza krążenie i podnosi temperaturę ciała – przyspiesza metabolizm. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych i ułatwia trawienie białka.

Gdzie można kupić ThermaCuts

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne ThermaCuts kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie thermacuts.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje ThermaCuts

Aktualna cena ThermaCuts jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne ThermaCuts

ThermaCuts nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie ThermaCuts nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o ThermaCuts

 thermacuts-op3 thermacuts-op1 thermacuts-op2

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz