Prezentacja Laminine

Czy szukasz zdrowia, witalności i energii? Wszędzie wkoło pełno jest informacji o zalecanych pigułkach i suplementach. Statystyki dotyczące stanu zdrowia społeczeństwa są zastraszające. Większość z nas zaczyna się interesować swoim stanem zdrowia.

Jak możesz sobie pomóc naprawdę?

Wyobraź sobie, że znasz tajemnicę zdrowia, znasz w pełni naturalny suplement poprawiający samopoczucie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

laboratorium-lifepharm

Formuła życia. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Badania rozpoczęły się w 1929 r. Kanadyjski lekarz dr J. R. Davidson, prowadząc badania nad zapłodnionym kurzym jajem odkrył coś niesamowitego. Okazało się, że w 9. dniu inkubacji jajka dzieje się coś istotnego. Po dziewiątym dniu zaczyna powstawać embrion ptaka. Następuje cud przemiany jajka w pisklę. Dokładnie dziewiątego dnia jajo ma wszystkie składniki umożliwiające cud powstania życia. Ekstrakt z jaja wykonany w dziewiątym dniu od zapłodnienia, Davidson zaczął stosować u swoich pacjentów. Dawało to zauważalnie korzystny wpływ na samopoczucie. Niestety, kanadyjski lekarz nie dokończył badań, gdyż zmarł.

Wydawało się, że jego badania i ich wyniki odeszły z nim na zawsze. Jednak tysiące kilometrów dalej i niemal 50 lat później, norweski naukowiec doszedł do takich samych wniosków. Wznowił badania i pracował nad pozyskiwaniem ekstraktu z zapłodnionego kurzego jaja. Badanie te doprowadziły do powstania produktu dostępnego obecnie pod nazwą Laminine.

Informacje o produkcie zostały zaprezentowane w amerykańskiej sieci telewizyjnej PBS (Public Broadcasting Service) i od tego momentu Laminine poznały osoby na całym świecie.

Laminine dostarcza organizmowi zestaw 22 naturalnych aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonownia. Rezultaty stosowania są niesamowite. To najbardziej naturalna i skuteczna metoda aby odzyskać zdrowie.

Chcesz się uwolnić od stresu i napięcia? Poprawić jakość snu i wygląd skóry? Zyskać więcej energii i siły fizycznej? Podnieść zdolność koncentracji i siły emocjonalnej? Dobrze trafiłeś!

Jak działa Laminine?

Jest jak kierownik budowy czy architekt, który wskazuje budowniczym gdzie są miejsca najbardziej potrzebujące nowego materiału i gdzie trzeba skoncentrować siły. Laminine odgrywa podobną rolę w organizmie. Laminina wypełnia przestrzenie organizmu i włącza stan naturalnej równowagi. Stosując ją regularnie uzyskujemy uwolnienie od wpływu napięcia i stresu. Przeprowadzone badania potwierdzają regulację poziomu serotoniny i kortyzolu w organizmie. Wiele osób zauważa poprawę wyglądu skóry, przypływ energii w ciągu dnia i poprawę jakości snu. Niektórzy mówią o wzroście siły fizycznej i wytrzymałości. Inne korzyści to szybsza rekonwalescencja po treningu, wzrost masy mięśniowej i wzrost libido. Stosujący Laminine doświadczają również polepszenia koncentracji, łatwiejszej pracy umysłowej i mniejszego zmęczenia.

Co jest najistotniejszym odkryciem stanowiącym o wyjątkowości Laminine?

Na podstawie badań klinicznych stwierdzono, że Laminine reguluje poziom hormonu stresu – kortyzolu. Stres jest jednym z najistotniejszych czynników negatywnie wpływających na zdrowie. Siedem na dziesięć badanych osób stwierdza, że odczuwa fizycznie zmiany zdrowotne spowodowane stresem. Doprowadzając do prawidłowego poziom kortyzolu zauważymy jak stres pogorszył nasze samopoczucie.

Osoby z całego świata potwierdzają skuteczność Laminine.

„Byłam zdrowa, a moja skóra i tak się poprawiła”.

„Pozbyłam się stresu”.

„Nareszcie śpię przez całą noc”.

„Jak zacząłem stosować preparat, przez pierwsze 3 dni nie działo się nic szczególnego. Jednak od czwartego dnia poczułem przypływ energii i sił”.

„W jeden dzień potrafię zrobić więcej niż ludzie w tydzień. Odzyskałam siłę koncentracji i wydajność”.

„Już 3-4 godziny po połknięciu poczułam przypływ energii w całym ciele. Stres się rozpłynął”.

„Stałem się bardziej skoncentrowany, naenergetyzowany. Wcześnie zwykle około 15 byłem już kompletnie wypompowany.”

„Po 9. godzinnym śnie obudziłem się i mój umysł znów zaczął pracować na najwyższych obrotach”.

„Śpię lepiej, czuję się lepiej, mam więcej energii. To jest wspaniałe”.

„Miewałam depresyjny nastrój, bo czasem w życiu są sprawy, które Cię przytłaczają. Teraz jestem silna i spokojna.”

„Samopoczucie po rozpoczęciu stosowania jest fenomenalne.”

„Bierzesz tylko jeden produkt i sprawa załatwiona.”

„Nie mam pojęcia jak to działa ale efekty widać gołym okiem.”

Komentarz do “Prezentacja Laminine

  • 6 marca 2021 o 17:49

    Moim problemem od wielu lat były zaparcia. Laminina pomogła po niecałym roku suplementacji

  • 27 września 2021 o 20:43

    Ja również bardzo pozytywnie oceniam ten suplement diety. Mnie osobiście udało się całkowicie pozbyć objawów alergii na pyłki traw, ale znam też kilka osób, które pozbyły się bardziej poważnych chorób. I właściwie jedyną trudnością jest odpowiednie dawkowanie. Trzeba to robić w taki sposób, aby zażywać jak najwięcej kapsułek, ale jednak nie za dużo, aby proces zdrowienia nie był zbyt gwałtowny.

  • 23 października 2021 o 13:47

    Osobiście używam Laminine z powodu nawracających migrenowych bólów głowy. Sprzedawca powiedział mi, że kuracja potrwa co najmniej kilka miesięcy i rzeczywiście ból głowy jeszcze się nie poprawił. Chciałbym jednak podzielić się pozytywnym wnioskiem, ponieważ zauważyłem, że ból w łokciu zniknął. Nie było to bardzo bolesne, ale teraz odczuwam dużą ulgę.

Dodaj komentarz