Momentum – lepsza koncentracja, usprawnienie myślenia, energia i motywacja

momentum-60-kapsulek

Jak działa Momentum

Momentum to preparat dla osób chcących poprawić koncentrację, przyspieszyć uczenie się i usprawnić myślenie. Jego składniki zwiększają motywację, odporność na stres i wspomagają pracę mózgu, podnoszą zdolność uczenia się, regulują pracę układu nerwowego i działanie neuronów a także pobudzają ośrodkowy układ nerwowy.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki Momentum dziennie – popijając dużą ilością wody. Kuracja powinna trwać około 3 miesiące, wyraźne efekty widać po 1-2 tygodniach. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Momentum

  • Czepota puszysta (Uncaria tomentosa), vilcacora, koci pazur
  • Zielona herbata (Camellia sinensis), herbata chińska, ekstrakt – występujący w niej aminokwas (Teanina) poprawia procesy pamięciowe oraz zdolność uczenia się dzięki wpływowi na wytwarzanie dopaminy i serotoniny w mózgu. Ponadto redukuje stres, przywraca naturalną równowagę i zwiększa produktywność. Pobudza fale mózgowe alfa, sprzyjając osiągnięciu stanu pełnego relaksu i jednocześnie czujności umysłu.
  • Brahmi (Bacopa Monnieri) – zioło lecznicze, powszechne w Indiach i ważne w medycynie Ayurvedyjskiej. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Stosuje się ją przy osłabionej koncentracji i pamięci. Ułatwia zapamiętywanie, kojarzenie i odtwarzanie informacji. Ma działanie uspokajające i antydepresyjne.
  • L-Tyrozyna
  • Zielony owies, ekstrakt
  • Kofeina – wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Leucyna
  • Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) – niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, odpowiada za kondycję neuronów oraz dobre samopoczucie.

Gdzie można kupić Momentum

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne Momentum kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie mymomentum.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Momentum

Aktualna cena Momentum jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Momentum

Momentum nie jest lekiem tylko suplementem diety opartym o naturalne składniki. Używanie Momentum nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Momentum

momentum-op4 momentum-op1 momentum-op2 momentum-op5 momentum-op6 momentum-op3 momentum-op8 momentum-op9 momentum-op10 momentum-op7

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz