Do rzucenia palenia nie potrzeba silnej woli…

Rzucając palenie już od zaraz możesz cieszyć się pozytywnymi skutkami tej decyzji. Z dnia na dzień będziesz czuć się lepiej, a całe ciało będzie tryskać energią i witalnością. Wystarczy doba, aby ciśnienie krwi, tętno oraz temperatura ciała ustabilizowały się na prawidłowym poziomie. Czy wiesz, że wystarczą jedynie 3 miesiące bez papierosa, aby wydolność płuc wzrosła nawet o 30%? Uprawianie sportu znowu nie będzie problemem.

Korzyści z rzucenia papierosów

  • Ciśnienie krwi, tętno oraz temperatura ciała wrócą do zdrowego poziomu.
  • Zniknie przykry zapach z ust.
  • Spadnie poziom tlenku węgla we krwi, wzrośnie ogólne dotlenienie organizmu.
  • Zregenerują się zakończenia nerwowe.
  • Będziesz ponownie intensywnie odczuwać i zapach smak potraw.
  • Oddychanie stanie się łatwiejsze. Ponownie zaczniesz uprawiać sport.
  • Zniknie kaszel charakterystyczny dla palacza. Poprawi się praca płuc oraz zmniejszy się ryzyko infekcji dróg oddechowych.
  • Będziesz mieć więcej energii a apetyt na życie rośnie.
  • Ryzyko chorób wieńcowych zmniejszy się nawet o połowę.

nicorix-rzucanie-palenia

Nie paląc zyskujesz nie tylko zdrowie i urodę. Jednocześnie oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na zakupy, które do tej pory były nie do pomyślenia. Przeciętny palacz wypala paczkę papierosów dziennie. Oznacza to, że rocznie wydaje na swój nałóg około 5 000 zł! Pomyśl, co można zrobić z takimi pieniędzmi! Rzucając palenie kończysz nie tylko z uporczywym i niezdrowym nałogiem. Rzucając palenie zdobywasz wolność z kieszenią wypchaną zaoszczędzonymi pieniędzmi.

nicorix-gwarancja

Nicorix to preparat, który zlikwiduje głód nikotynowy i wszystkie symptomy odstawienia nikotyny. Dobroczynny wpływ Nicorixu został potwierdzony w badaniach i przez setki tysięcy osób na całym świecie. Składniki Nicorixu kompleksowo wyeliminują wszelkie niedogodności powiązane z nałogiem nikotynowym. Gdzie tkwi sekret tak dużej skuteczności Nicorix? Oczywiście w składnikach aktywnych i ich odpowiednich proporcjach. To one, przez blokadę receptorów nikotynowych, niwelują głód papierosowy i wszystkie skutki uboczne związane z odstawieniem nikotyny.

Składniki Nicorix: ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z zielonej herbaty, wyciąg z kudzu. Substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna(otoczka kapsułki).

Dodaj komentarz