Teatox – czy herbaciany detox naprawdę działa?

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej nowych produktów odtruwających organizm i oczyszczających ciało z toksyn. Rozwój w dziedzinie detoksykacji zmierza w kierunku tworzenia specyfików coraz bardziej skutecznych, skomponowanych z organicznych surowców – zawierających większą dawkę antyoksydantów, witamin i minerałów. Koncepcja stosowania herbaty w celach zdrowotnych nie jest nowa.

Mieszanka ziół do herbacianego detoksu

Herbatę pijemy dla zdrowia od wieków a większość medykamentów sięga korzeniami do leczniczych właściwości ziół. Jednak aby osiągnąć zamierzone efekty zdrowotne – trzeba wiedzieć z jakich składników herbatę zaparzyć.

keto-actives

Jak działa teatox?

Herbaciany detox polega na parzeniu dwóch specjalnych mieszanek organicznej, ziołowej herbaty. Jedną mieszankę pijemy rano, w celu przygotowania organizmu do codziennej aktywności, drugą stosujemy wieczorem, przed snem – aby wyciszyć organizm i zapewnić zdrowy sen. Składniki zawarte w herbatkach ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu i wprowadzają ciało w naturalny stan samouzdrawiania. Dodatkowym efektem kuracji jest przyspieszenie metabolizmu a „efektem ubocznym” utrata wagi. Teatox jest więc również pomocny dla osób zmagających się z nadwagą oraz nadmiernym apetytem. Ponadto herbaciany detox pomaga obniżyć poziom cholesterolu, zmniejsza ciśnienie krwi, skutecznie oczyszcza jelito grube i łagodzi dolegliwości układu pokarmowego. Kolejne korzyści wynikającymi ze stosowania tego rodzaju detoxu to: oczyszczenie i poprawa wyglądu skóry, poprawienie pamięci i sprawności intelektualnej, wzmocnienie układu immunologicznego, przypływ energii i poprawa nastroju. Odpowiednio dobrane zioła przyczynią się także do wyeliminowania metali ciężkich, rakotwórczych złogów z palenia tytoniu, osadzonych w narządach wewnętrznych resztek leków a nawet pasożytów z układu pokarmowego.

Dlaczego teatox wspomaga chudnięcie?

Konsekwencją życia w ucywilizowanym świecie jest stałe narażenie organizmu na działanie toksycznych substancji pochodzących z żywności, wody, powietrza i otaczających nas przedmiotów. Teatox wspomaga usuwanie szkodliwych toksyn z krwi i komórek ciała, umożliwiając organizmowi funkcjonowanie w naturalnym zdrowiu. Kiedy organizm jest oczyszczony, naturalne mechanizmy bez problemu radzą sobie z usuwaniem toksyn i odpadów przemiany materii a dostarczane pożywienie jest efektywnie przetwarzane w życiową energię. Systematyczne stosowanie odpowiedniej mieszanki herbat przyspiesza przemianę materii i dodatkowo spala nadmiar zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Osoby z nadwagą szybko zauważą zmniejszenie się brzucha i spadek wagi. Herbaciany detoks może stanowić doskonałą alternatywę odchudzania w przypadku, gdy ćwiczenia fizyczne nie dają efektu. Detoksykacja herbatą powoduje wzrost energii i dobre samopoczucie, które prowokuje do wzmożenia aktywności i podtrzymuje efekt utraty wagi.

Czy teatox jest bezpieczny?

Ważne jest aby stosować sprawdzone i dobre mieszanki. Używane zgodnie z zaleceniami są bezpieczną i efektywną drogą do zdrowia. Zwróćmy uwagę aby składały się z bezpiecznych, ekologicznych i naturalnych składników – wtedy efekty kuracji będą zgodne z oczekiwaniami. Osoby mające jakiekolwiek wątpliwości związane ze stosowanie teatoxu powinny zwrócić się do swojego lekarza rodzinnego przed rozpoczęciem herbacianego detoksu.

helloslim-herbaciany-detoks

Na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy teatox?

Składniki powinny być ekologiczne, organiczne i dostępne w postaci pokruszonych liści. Najlepsza kompozycja poranna to: liść eukaliptusa, guarana, zielona herbata, yerba mate, dzika róża, owoc czarnego bzu, korzeń cykorii, jabłko, hibiskus, aronia, aromat ananasowy. W zestawie wieczornym korzystnie działają: mięta, trawa cytrynowa, skórka pomarańczowa, korzeń imbiru, hibiskus, korzeń lukrecji, jabłko, liść jeżyny słodkiej. Wszystkie wymienione składniki można odnaleźć np. w herbatkach  Hello Slim.

Dodaj komentarz