Czy znasz najlepszy sposób, żeby rzucić palenie?

Palenie jest wyjątkowo paskudnym nałogiem. Fatalnie wpływa na zdrowie i jest uzależnieniem, którego trudno pozbyć się. Dostępnych jest mnóstwo produktów wspomagających rzucenie palenia. Każdy z nich jest reklamowany jako najlepszy i najskuteczniejszy. Który wybrać? Który spełni Twoje oczekiwania? Który pomoże Tobie?

Prawda jest taka, że nie każdy produkt pomoże każdemu palaczowi. Trzeba pogodzić się z koniecznością spróbowania kilku lub kilkunastu produktów. Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Wybierz kilka produktów, które uważasz za najlepsze dla Ciebie. Skorzystaj z Internetu. Łatwo znajdziesz opisy produktów i opinie użytkowników. Nie ograniczaj się do jednej strony internetowej. Każdy produkt sprawdź w kilku różnych miejscach.

Po upewnieniu się, że lista jest kompletna, sprawdź czy wybrane produkty pomagają rzucić palenie definitywnie. Porozmawiaj z byłymi palaczami. Poznaj jak najwięcej sposobów, ich wady i zalety. Kup książki o rzuceniu palenia papierosów. Po zdobyciu informacji, będziesz miał dobre podstawy aby podjąć korzystną decyzję.

Wiele osób jest zadowolonych po zastosowaniu nikotynowej terapii zastępczej. Tego typu produkty łatwo kupić w każdej aptece. Dostępne są: plastry nikotynowe, nikotynowe gumy do żucia, pastylki do ssania, inhalatory, mikrotabletki, spraye do nosa. Działanie terapii polega na zmniejszaniu dawki nikotyny, aż do całkowitego zerwania z nałogiem. Skuteczność jest bardzo dobra. Terapia jest bezpieczna. Bardzo rzadko zdarzają się objawy niepożądane takie jak bezsenność, nudności, czkawka.

Jednak, nikotynowa terapia zastępcza cały czas wprowadza nikotynę do organizmu. Jeśli chcesz tego uniknąć, możesz używać produktów ziołowych i naturalnych sposobów. Oprócz ziołowych herbatek istnieją naprawdę skuteczne, naturalne preparaty w tabletkach, jak na przykład Nicorix, który jest pozytywnie oceniany przez byłych palaczy. W przeciwieństwie do produktów farmaceutycznych, produkty naturalne nie powodują żadnych skutków ubocznych. Tabletki pomagające rzucić palenie, mogą być dobrym prezentem, dla osoby na której nam zależy.

Mimo, że palenie rzucić jest trudno, udaje się to wielu palaczom. Wiele zależy od silnego postanowienia palacza i od wsparcia bliskich i znajomych.

A może właśnie teraz jest dobry moment, żebyś Ty rzucił palenie?

Dodaj komentarz