Trzy sposoby na ujędrnienie piersi

Panuje powszechny pogląd, że mężczyznom podobają się kobiety z dużym biustem. Prawda jest taka, że piersi nie muszą być duże, ważne jednak aby były jędrne. Jak sprawić, aby piersi były jędrne? Można to zrobić samodzielnie!

Darmowy i bezbolesny sposób na powiększenie i ujędrnienie piersi, to ćwiczenia. Specjaliści opracowali wiele ćwiczeń polepszających wygląd piersi. Ćwiczenia koncentrują się na mięśniach pod piersiami, które są odpowiedzialne za podtrzymywanie biustu. Mocne mięśnie dają piersiom większe wsparcie. W efekcie piersi nie opadają i wyglądają na większe.

Najlepsze ćwiczenie to unoszenie ciężarków w pozycji leżącej. Jeśli nie masz hantli, możesz wykorzystać plastikowe butelki napełnione wodą. Ciężarki nie muszą być ciężkie, nie chcemy uzyskać sylwetki kulturysty. Ćwiczenie zacznij od położenia się na plecach. Następnie zegnij kolana trzymając stopy na podłodze. Trzymając hantle, wyciągnij ręce na boki. Teraz powoli unieś ręce do pozycji pionowej, zatrzymaj przez kilka sekund, i opuść na podłogę. Żeby ćwiczenie przyniosło efekty, należy je wykonywać co drugi dzień, powtarzając trzy serie po 10-15 powtórzeń.

Kolejne ćwiczenie, które znakomicie poprawia kondycję biustu, to pompki. Jeśli męskie pompki są zbyt trudne, można je robić podpierając się na kolanach. Jeśli ta wersja także jest zbyt trudna, rób ćwiczenie na ścianie. Stań przodem do ściany, w odległości wyciągniętych ramion. Oprzyj dłonie na ścianie. Całe ciało utrzymuj wyprostowane. Plecy proste, biodra proste, głowa wyciągnięta do góry. Następnie, powoli uginając ręce, zbliż twarz do ściany. Potem, powoli wyprostuj ręce, wracając do pozycji wyjściowej. To jest doskonałe ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej i ramion, oraz całego korpusu.

Do następnego ćwiczenia będą potrzebne ciężarki i krzesło. Usiądź na krawędzi krzesła, wyprostuj plecy, ramiona opuść wzdłuż ciała. Następnie, powoli unoś ramiona, aż do pozycji poziomej, i zatrzymaj je w tym położeniu przez klika sekund. Potem powoli opuść ramiona do pozycji wyjściowej. Wykonuj to ćwiczenie co drugi dzień, powtarzając trzy serie po 10-15 powtórzeń.

Ćwiczenia to najbardziej naturalna metoda, która przynosi znakomite efekty, pod warunkiem systematyczności. Aby dodatkowo wzmocnić efekty, warto równolegle stosować kremy i suplementy. Kremy, które stosuje się miejscowo, odżywią i ujędrnią skórę piersi. Suplementy uzupełnią braki witamin i mikroelementów. Organizm potrzebuje wszechstronnego wsparcia.

Zastosuj wszystkie trzy metody a efekty będą wspaniałe.

Dodaj komentarz