Green Coffee 5K – odmłodzenie i przyspieszenie przemiany materii

greencoffee5k-60-kapsulek

Jak działa Green Coffee 5K

Green Coffee 5K to mocno skoncentrowany ekstrakt z zielonej kawy. Ułatwia odchudzanie i pozwala łatwo zrzucić nadwagę. Zmniejsza apetyt, minimalizuje wchłanianie glukozy, przedłuża uczucie sytości i redukuje magazynowanie tłuszczu. Tabletki regulują metabolizm i odmładzają skórę.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki Green Coffee 5K dziennie – w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Kuracja powinna trwać 6-12 tygodni, zależnie od oczekiwanych efektów. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki Green Coffee 5K

  • Zielona kawa (Caffea arabica), ekstrakt – bogate źródło kwasu chlorogenowego, cenionego z powodu korzystnego działania antyoksydacyjnego. W każdej kapsułce skoncentrowano odpowiednik 5000 mg (5 gramów) świeżych, niepalonych ziaren zielonej kawy.

Gdzie można kupić Green Coffee 5K

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalne Green Coffee 5K kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie greencoffee5k.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje Green Coffee 5K

Aktualna cena Green Coffee 5K jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Green Coffee 5K

Green Coffee 5K to nie lek tylko suplement diety oparty o naturalne składniki. Używanie Green Coffee 5K nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o Green Coffee 5K

greencoffee5k-op3 greencoffee5k-op1 greencoffee5k-op2

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz