Dlaczego zielona kawa wspomaga odchudzanie

Wreszcie schudniesz, nawet jeśli codziennie jesz słodycze!

Naturalny i pełnowartościowy ekstrakt z zielonej kawy o podwójnym działaniu, w najmocniejszej dawce na polskim rynku. Wyciąg z zielonej kawy to przełomowy składnik, któremu nie oprze się tkanka tłuszczowa. Jednocześnie powstrzymuje odkładanie się tkanki tłuszczowej a także pobudza jej spalanie. Dzięki zawartości kwasu chlorogenowego pobudza aktywność metaboliczną wątroby, która spala więcej tłuszczu.

zielona-kawa-odchudzanie
Czy zielona kawa jest dobra na odchudzanie?
  • bezpiecznie schudniesz do nawet 11 kg w miesiąc
  • poprawisz metabolizm (słaby metabolizm to główna przyczyna tycia!)
  • odmłodniejesz poprawiając wygląd i zdrowie skóry
  • wyregulujesz ciśnienie krwi

green-coffee-tabela

Kapsułki GREEN COFFEE Plus zawierają największą dawkę naturalnego ekstraktu z zielonej kawy, jaka jest dostępna na polskim rynku. Są tak bezpieczne, że możesz odchudzać się dowolnie długo – aż do uzyskania wymarzonej wagi. Preparat nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych.

keto-actives

Kwas chlorogenowy ma bardzo korzystny wpływ na działanie jelit i wątroby. Ładna sylwetka nie będzie efektem powstrzymywania się od jedzenia, lecz wyregulowanego metabolizmu. Będą Ci tego zazdrościć!

Zielone ziarna kawy są bogate w polifenole i działają przeciwutleniająco oraz przeciwzapalnie. Efektem ich działania jest oczyszczenie organizm z wolnych rodników, które są główną przyczyną przyspieszonego starzenia się organizmu.

Kawa znana jest z tego, że podwyższa ciśnienie – ale tylko palona. Zielona kawa nie zawiera kofeiny i z tej przyczyny nie pobudza. Zawarty w niej kwas chlorogenowy przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi.

Składniki Green Coffee Plus: Green Coffee Plus Patented Proprietary Blend 800.00 (mg/2 caps); Green Coffee 800.00 (mg/2 caps); Rice flour 90.00(mg/2 caps).

Dodaj komentarz