Kevin Sorbo wyzdrowiał dzięki Lamininie

Kevin Sorbo to znany Hollywoodzki aktor, który grał w ponad 40 filmach. Znamy go m.in. z roli legendarnego Herkulesa z serialu nakręconego w latach 1993-2000.

W 1997 r. aktor zaczął odczuwać dolegliwości bólowe, drętwienie i ogólne osłabienie. Potem pojawiły się zawroty głowy i zaburzenia równowagi. Zdiagnozowano tętniaka. Okazało się, że tętniak od jakiegoś czasu tworzył skrzepy, które były przyczyną drętwienia ręki i innych dolegliwości. Dzisiaj mówi się, że cudem uniknął śmierci. Poniżej Sorbo osobiście wyjaśnia czemu zawdzięcza przezwyciężenie choroby.

2 thoughts on “Kevin Sorbo wyzdrowiał dzięki Lamininie

  • 24 stycznia 2021 o 19:22

    Uważam, że to zbyt śmiałe stwierdzenie, że to właśnie ekstrakt z kurzych jaj spowodował wyzdrowienie Herkulesa. Przecież stosował też normalne leczenie i tak naprawdę, to mógł być zwyczajny zbieg okoliczności.

  • 18 lutego 2021 o 22:29

    To ciekawa sprawa, że ktoś wyzdrowiał, a my dyskutujemy na temat tego, co mu pomogło. Ja uważam, że każdy pomaga sobie sam, dzięki własnej wierze w jakieś lekarstwo lub dzięki własnemu zaufaniu do jakiegoś sposobu na osiągnięcie zdrowia. Dlatego ten sam środek może być bardzo dobry dla jednej osoby, a dla innej zupełnie bezskuteczny. Każdy musi znaleźć własne lekarstwo.

Dodaj komentarz