Płaski brzuch dzięki herbacie

Czy to faktycznie możliwe, aby picie herbaty powodowało utratę tłuszczu na brzuchu? Oczywiście że tak, ale nie może to być zwykła herbata. Aby osiągnąć gwarantowane efekty, musisz połączyć kilka składników, które oczyszczą przewód pokarmowy z toksyn i wyregulują metabolizm. Herbatę możesz wykonać samodzielnie w domu, ponieważ wszystkie składniki są łatwo dostępne.

Skuteczne działanie herbaty opiera się na dwóch założeniach. Po pierwsze, układ trawienny musi być oczyszczony z toksyn, które gromadziły się w nim przez długie lata. Gdy jelita są oczyszczone, wówczas nasz organizm nie gromadzi dużej ilości wody, która przyczynia się do zwiększenia masy ciała. Po drugie, herbata pomaga wyregulować metabolizm, który jest bardzo ważny dla prawidłowego przyswajania składników odżywczych i gospodarowania energią.

keto-actives

Jak herbata odchudza?

Musisz przygotować dwa zestawy herbat. Pierwszy zestaw będziesz pić rano, a drugi wieczorem. Celem porannego zestawu jest zmniejszenie apetytu, spalenie kalorii i wyregulowanie metabolizmu, co daje dodatkowy zastrzyk energii i łatwość trawienia. Jedną szklankę herbaty aktywującej należy wypić codziennie rano, najlepiej podczas śniadania. Efekty powinny pojawić się po około 2-4 tygodniach. Składniki porannego zestawu to: zielona herbata, yerba mate, dzika róża, liść eukaliptusa, owoc czarnego bzu, korzeń cykorii i ewentualnie guarana.

Do herbaty możesz dodać cytrynę lub miód dla poprawienia smaku. Nie zepsuje to pozytywnego działania napoju.

Drugi zestaw ma za zadanie detoksykować układ pokarmowy, poprawiać trawienie, eliminować wzdęcia i uspokoić nerwy przed snem. Składniki wieczornego zestawu to: hibiskus, mięta pieprzowa, lukrecja, mniszek lekarski, zielona herbata, imbir, kminek i kardamon. Tę herbatę należy pić około godziny przed położeniem się do łóżka.

Jeśli nie chce ci się szukać składników i robić mieszanki samodzielnie, to możesz skorzystać z Hello Slim – gotowego produktu, który wystarczy tylko zaparzyć i wypić.

Oprócz picia herbaty warto jest zastosować się do kilka dodatkowych wskazówek, które przyspieszą osiągnięcie sukcesu.

  • Ogranicz spożycie warzyw, które mogą powodować wzdęcia (kapusta, brokuły, kalafior).
  • Trenuj na siłowni, chodź na spacery lub jeźdź na rowerze. Dla zrzucenia nadmiaru wagi najlepsze są ćwiczenia aerobowe.
  • Dbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie.
  • Jedz w mniejszych porcjach, pij odpowiednią ilość płynów.

A jakie jest twoje zdanie na ten temat? Czy herbata rzeczywiście może pomóc pozbyć się tłuszczu z brzucha? A może znasz inne składniki, które warto zastosować? Napisz o swoich doświadczeniach!

Dodaj komentarz