Niezależny ranking skutecznych tabletek odchudzających

Ranking stworzony przez ekspertów

Po raz pierwszy podczas przeprowadzania tego typu rankingu spotkali się ze sobą eksperci żywienia, którzy wymieniali swoje doświadczenia. Dzięki połączeniu opinii specjalistów ds. żywienia z praktyczną wiedzą światowej sławy trenera, łatwo zorientujesz się, który preparat jest najlepszy dla Ciebie i który przyniesie Tobie najszybsze rezultaty.

Wsparcie opiniami konsumentów

Wynik porównania został oparty nie tylko na wiedzy eksperckiej, ale również na opiniach konsumentów poszczególnych suplementów. Osoby na co dzień korzystające z porównywanych suplementów są najlepszym źródłem rekomendacji przy podejmowaniu decyzji.

piperinox

Cztery czynniki gwarantujące dobry wybór

Każdy produkt eksperci ocenili pod kątem czterech cech:

  1. skuteczne odchudzanie,
  2. szybka utrata wagi,
  3. trwałość rezultatów
  4. bezpieczeństwo,

dlatego decydując się na którykolwiek z prezentowanych produktów, dokładnie będziesz wiedzieć, czego się spodziewać.

ranking-tabletek-odchudzajacych

Czy jest coś, czego nie trzeba ograniczać podczas odchudzania? Oczywiście! Najważniejsza zasada to pić jak najwięcej. Woda jest podstawowym składnikiem, którego organizm potrzebuje do życia. Picie wody nie tylko wspomaga spalanie zbędnego tłuszczu, ale również oczyszcza organizm oraz poprawia koloryt i jędrność skóry. Tajemnica sukcesu tkwi w oczyszczeniu organizmu. Im więcej płynów przyjmiemy, tym więcej toksyn wypłuczemy – a detoks organizmu jest potrzebny. Metabolizm ulegnie przyspieszeniu, więc spalanie kalorii będzie bardziej efektywne. Wodę można częściowo zastępować zieloną herbatą. Jak podają wyniki badań, pomaga walczyć nie tylko z wolnymi rodnikami, ale też chorobami serca a nawet nowotworami.

Zamień talerze na mniejsze. Może brzmi to trochę dziwnie , ale jest niezwykle skuteczne. Mniejszy talerz to mniejsza ilość jedzenia, które wyląduje na nim oraz w Twoim żołądku. Wypróbuj tę prostą sztuczkę, a szybko przekonasz się, że mniejsza porcja wcale nie oznacza, że wstaniesz od stołu głodny. Dzieje się tak, ponieważ „jemy oczami”. Jeśli widzimy pełny talerz, nasz mózg odbiera sygnał, że zaraz naszemu organizmowi zostanie dostarczona spora porcja jedzenia. I nie jest istotne, czy talerz jest mały, czy duży.

Jedz dużo warzyw i pamiętaj o owocach. Te pierwsze możesz jeść praktycznie bez ograniczeń, jako że są mało kaloryczne, a przy tym zawierają dużo witamin i mikroelementów. Pamiętaj jednak, że sałatka, w której skład wchodzi np. boczek i sos na bazie majonezu nie jest zaliczana do zdrowych przekąsek i może mieć nawet 1000 kalorii. Jeśli natomiast chodzi o owoce – są one oczywiście bombą witaminową, ale niestety niektóre z nich zawierają także sporą ilość kalorii. Jeśli jesteś na diecie, nie przesadzaj z bananami, czereśniami i truskawkami.

ranking-tabletek-odchudzajacych-2

Dodaj komentarz