Kolagen w tabletkach do redukcji zmarszczek

Jakie jest źródło problemów ze skórą?

Skóra jest nieustannie narażona na oddziaływanie wielu czynników, które mogą wywierać negatywny wpływ. Są to np. warunki atmosferyczne albo złe nawyki, np. stosowanie kosmetyków, które wysuszają skórę lub są źle dobrane. Dodatkowo z wiekiem skóra może tracić kolagen, który przyczynia się do elastyczności i jędrności. Z drugiej strony, gdy gruczoły łojowe produkują zbyt wiele sebum lub gdy pory skórne zostają zablokowane złogami dochodzi do nagromadzenia sebum – a to wpływa na skórę również niekorzystnie. To prosta droga do wystąpienia pryszczy, wyprysków i innych rozmaitych niedoskonałości.

collagenics-prezetnacja

Składniki, które poprawiają zdrowie i wygląd skóry

Efekty kuracji będą widoczne już od pierwszych tygodni stosowania. Im dłużej będziesz stosować preparat, tym lepsze będą rezultaty.

Kolagen jest bardzo ważną substancją, która pomaga likwidować zmarszczki a także chroni skórę przed pojawieniem się nowych.

Magnez odżywia skórę zapobiegając wypryskom.

L-arginina przyczynia się do nawilżenia skóry.

Zielona herbata stabilizuje aktywność gruczołów łojowych, a w efekcie przeciwdziała tworzeniu się wyprysków i zaskórników. Oprócz tego zielona herbata działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Palma sabalowa poprzez regulowanie wydzielania sebum przyczynia się do likwidacji trądzika hormonalnego.

Maca zwiększa syntezę kolagenu i zarazem poprawia koloryt skóry.

Kolcorośl działa kojąco na skórę i stabilizuje bakteriostatycznie cerę trądzikową.

Kwas hialuronowy ujędrnia i nawilża skórę, tworzy na powierzchni skóry barierę zatrzymującą wilgoć.

Collagenics jest stuprocentowo bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Nie jest to lek a suplement diety (nutrikosmetyk). Może być stosowany przez każdego bez żadnego ryzyka oraz jest dostępny bez recepty. Kobietom w ciąży, przed zastosowaniem preparatu, zalecamy konsultację z lekarzem domowym.

Liczne testy kliniczne oraz badania w niezależnych instytutach potwierdzają skuteczność działania formuły Collagenics. Codzienne stosowanie redukuje zmarszczki o 30%, minimalizuje powstanie nowych, pomaga zlikwidować trądzik i wypryski, o 67% zmniejsza przesuszanie skóry i poprawia jej kolor. Podczas testów klinicznych 90% kobiet odnotowało pozytywne efekty w ciągu pierwszych tygodni!

Komentarz do “Kolagen w tabletkach do redukcji zmarszczek

  • 27 stycznia 2021 o 21:17

    Nie jestem przekonana, że kolagen w tabletkach może coś zdziałać. W kremy z kolagenem wierzę, ale tabletki, to już przesada.

Dodaj komentarz