Antyalergiczna odżywka do rzęs

Miralash to efekt pracy zespołu specjalistów, którzy przez długie miesiące komponowali formułę w celu stworzenia produktu najwyższej jakości. Efekt działania odżywki Miralash, jej bezpieczeństwo i skuteczność przyczyniły się do tego, że stała się wzorcowym preparatem, któremu nieustannie próbują dorównać inne marki. W rezultacie działania odżywki faza wzrostu rzęs wydłuża się. Włoski zagęszczają się i wzmacniają.

miralash-rzesy

Dla najlepszych rezultatów, odżywkę Miralash najlepiej stosować codziennie. Aplikuje się ją po wykonaniu wieczornego demakijażu, u nasady górnych rzęs za pomocą dołączonego aplikatora. Zawartość buteleczki (3ml) wystarcza na około 4-5 miesięcy codziennego używania. Dzięki poręcznemu pędzelkowi aplikacja odżywki jest dziecinnie prosta.

Bezpieczne dla wszystkich

W badaniach dermatologiczno-alergicznych stwierdzono, że produkt nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, podrażnień ani uczuleń. Produkt był pozytywnie tolerowany przez skórę i przydatki i spełnił zadeklarowane własności użytkowe. Badanie jednoznacznie potwierdziło, że Miralash jest skuteczną odżywką do rzęs.

miralash-przed-po

Miralash został wzbogacony o naturalne składniki i ekstrakty m.in. z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej w celu zapewnienia dodatkowej ochrony skóry w okolicach oczu. Jest rekomendowany dla wszystkich kobiet, które mają rzęsy krótkie i słabe z natury, oraz tym, które stosowały rzęsy sztuczne albo korzystały z zabiegów przedłużania.

Składniki Miralash: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Panax Ginseng Root Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Soluble Collagen, Urtica Dioica (Nettle) Extract.

Podziel się opinią... Napisz jak Ty sobie radzisz...