Antyalergiczna odżywka do rzęs

Miralash to efekt pracy zespołu specjalistów, którzy przez długie miesiące komponowali formułę w celu stworzenia produktu najwyższej jakości. Efekt działania odżywki Miralash, jej bezpieczeństwo i skuteczność przyczyniły się do tego, że stała się wzorcowym preparatem, któremu nieustannie próbują dorównać inne marki. W rezultacie działania odżywki faza wzrostu rzęs wydłuża się. Włoski zagęszczają się i wzmacniają.

miralash-rzesy

Dla najlepszych rezultatów, odżywkę Miralash najlepiej stosować codziennie. Aplikuje się ją po wykonaniu wieczornego demakijażu, u nasady górnych rzęs za pomocą dołączonego aplikatora. Zawartość buteleczki (3ml) wystarcza na około 4-5 miesięcy codziennego używania. Dzięki poręcznemu pędzelkowi aplikacja odżywki jest dziecinnie prosta.

Bezpieczne dla wszystkich

W badaniach dermatologiczno-alergicznych stwierdzono, że produkt nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, podrażnień ani uczuleń. Produkt był pozytywnie tolerowany przez skórę i przydatki i spełnił zadeklarowane własności użytkowe. Badanie jednoznacznie potwierdziło, że Miralash jest skuteczną odżywką do rzęs.

miralash-przed-po

Miralash został wzbogacony o naturalne składniki i ekstrakty m.in. z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej w celu zapewnienia dodatkowej ochrony skóry w okolicach oczu. Jest rekomendowany dla wszystkich kobiet, które mają rzęsy krótkie i słabe z natury, oraz tym, które stosowały rzęsy sztuczne albo korzystały z zabiegów przedłużania.

Składniki Miralash: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Panax Ginseng Root Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Soluble Collagen, Urtica Dioica (Nettle) Extract.

Dodaj komentarz