Artretyzm, bóle kolan i bioder

Lori ze Stanów Zjednoczonych, Utah:

„…stosuję ten produkt od niecałego miesiąca. Pierwsza zmiana, jaką zauważyłam to osłabienie artretyzmu, którego objawy odczuwałam zwłaszcza, gdy robiło się zimniej. Ustąpiły także bóle kolan i bioder. Moją codzienną pracę wykonuję w pozycji stojącej, przez wiele godzin. Z tego powodu doświadczałam bóli w okolicach łydek, które były tak dotkliwe, że często budziły mnie w nocy. Teraz wszystkie bóle ustąpiły, śpię bardzo dobrze, nie budzę się w nocy, nareszcie mogę wypocząć.

Wcześniej nie mogłam chodzić do siłowni, wszelkie ćwiczenia były torturą – teraz ćwiczę z przyjemnością, mogę trenować dłużej i wykonywać trudniejsze ćwiczenia. Kiedy budzę się rano jestem pełna energii i gotowa na codzienne wyzwania. Jest jeszcze jedna rzecz, o której chcę powiedzieć. Nie wiem czy to efekt tego produktu czy nie. Być może stało się tak za sprawą tego, że więcej ćwiczę na siłowni. W każdym razie, w ciągu ostatnich czterech tygodni zgubiłam na wadze około cztery i pół kilograma. To wspaniałe, przez całe życie borykałam się z drobną nadwagą. Nawet nie myślałam, że przy okazji rozwiąże się również ten problem. Dziękuję przyjaciółce, która poleciła mi ten produkt i rekomenduję go wszystkim innym.”

Komentarz do “Artretyzm, bóle kolan i bioder

  • 26 maja 2016 o 16:34

    Moja babcia mówi że bóle kolan jej minęły jak zaczęła stosować arthroblock forte, dwa miesiące brała ten suplement. Ja sądzę że jak się o pewne rzeczy dba to potem problemu nie ma na starość. Takie suplementy regenerują chrząstke w stawach kolagenem, który bardzo dobrze się odkłada.

Dodaj komentarz