Jagody goji wspomagają odchudzanie

Jagody Goji są owocami o najwyższej naturalnej zawartości przeciwutleniaczy. Antyoksydanty zawarte w owocach przyczyniają się do przywrócenia naturalnego stanu harmonii w organizmie, dlatego tak istotne jest, aby ich poziom był duży. Jagody goji zapewniają oprócz witalności także nieocenioną pomoc w odchudzaniu.

Jagoda goji ma więcej składników odżywczych niż chia (szałwia argentyńska) i więcej witaminy C niż acerola. Zawiera również sporą ilość naturalnego błonnika i polifenoli, dzięki czemu ten mocny środek przeciwutleniający gwarantuje maksymalne spalanie tłuszczu.

piperinox

jagody-goji-gojiberry500

GojiBerry500 to naturalny suplement wyszczuplający, zawierający witaminę C oraz ekstrakt z himalajskich jagód goji. Jest sprzedawany w opakowaniach po 60 kapsułek. GojiBerry500 daje efekt wyszczuplający ze względu na bogactwo antyoksydantów, które regulują metabolizm oraz zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się komórek. Dodatkowo preparat zawiera tryptofan, który przyczynia się do poprawy nastróju oraz wiele dodatkowych składników odżywczych, zapewniających właściwe funkcjonowanie organizmu i wpływających na zdrowie, tak aby być szczuplejszym, młodszym i piękniejszym.

Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie po posiłku, popijając szklanką wody. Zalecane jest prowadzenie kuracji przez conajmniej 3 miesiące. Najkorzystniejsze efety daje przyjmowanie GojiBerry500 w połączeniu z ćwiczeniami oraz zbilansowaną dietą.

Dodaj komentarz