Czy łysienie ma związek z wiekiem?

Czy prawdą jest, że gęste włosy dziedziczymy po rodzicach albo po dziadkach? A czy łysienie ma również przyczyny genetyczne? To z pewnością prawda. Jednak genetyka nie decyduje o wszystkim.

Bardzo ważne jest właściwe dbanie o włosy. Dla prawidłowego wzrostu, włosy potrzebują odpowiedniego dawkowania mikroelementów i składników odżywczych. Aby włosy były gęste, należy otoczyć je troską, tak samo jako cały organizm.

Nadmiernie wypadające włosy to pierwszy symptom zbliżającej się choroby. Umiarkowane wypadanie włosów jest normalnym zjawiskiem, co potwierdzi każdy lekarz. Codziennie tracimy około 200 włosów. Jeśli zauważymy, że tracimy włosy w większej ilości, należy skonsultować się ze specjalistą. Lekarz zdiagnozuje jaka jest przyczyna łysienia i zasugeruje preparaty lecznicze.

Zanim pojawi się łysina, warto działać profilaktycznie, na przykład stosując tabletki na porost włosów. Suplementy na wypadanie włosów można kupić w Internecie. Obecnie najodpowiedniejszym środkiem na rynku jest Follixin, który zajmuje pierwsze miejsce, zamieniając się chwilami z preparatem o nazwie Profolan, aktulanie drugim w rankingach. To formuły witaminowe, które powstały w wyniku wieloletniej pracy naukowców. Odżywiają skórę głowy i poprawiają kondycję włosów. Wypadanie włosów ustaje niemal natychmiast po rozpoczęciu kuracji. Na odrastanie włosów trzeba poczekać nieco dłużej. Potrzeba więcej czasu, aby zagęścić włosy i zlikwidować łysinę. Jeśli liczysz na to, że łysina zniknie, zaplanuj kurację na co najmniej parę miesięcy.

Na szczęście suplementy można kupić bez recepty. Nie ma potrzeby, aby chodzić do apteki i pytać o środki na porost włosów. Suplementy działają nie tylko na włosy, ale na cały organizm. Oprócz wzmocnienia i zagęszczenia włosów, zyskasz na ogólnym zdrowiu. Warto spróbować!

  • Stymuluje porost włosów
  • Pogłębia naturalny kolor włosów
  • Odżywia mieszki włosowe i cebulki włosowe
  • Pogrubia pochewkę włosa

Naturalne składniki chronią włosy przed wypadaniem, siwieniem i łupieżem. Regularne stosowanie powoduje, że włosy są zdrowe, mocne oraz gęste. Doskonale pielęgnuje skórę głowy, zapobiegając łojotokowym zapaleniom, powstawaniu łupieżu oraz przesuszeniu. Zalecana dzienna dawka dostarcza wszystkie dobroczynne składniki.

Podziel się opinią... Napisz jak Ty sobie radzisz...