Fachowe rozjaśnianie zębów

Każdy wie, że o zęby należy dbać. Białe zęby i promienny uśmiech, to atrybuty zdrowia i sukcesu. Marzymy o nich i trochę zazdrościmy gwiazdom i celebrytom. Jak spełnić te marzenia?

Codzienna higiena jamy ustnej to podstawowy warunek. Nie trzeba stosować najdroższej pasty. Najważniejsza jest systematyczność. Szczotkuj zęby co najmniej dwa razy dziennie przez 3 minuty, a jeszcze lepiej po każdym posiłku. Oprócz szczotkowania, powinniśmy stosować nici dentystyczne do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Co jakiś czas warto odwiedzić stomatologa. Dentysta skontroluje stan zębów i wypełni ubytki zanim powstanie silny stan zapalny.

Naturalny kolor zębów odbiega od bieli, która jest modna dzisiaj. Codziennie widzimy w reklamach białe uśmiechy gwiazd i też chcemy mieć białe zęby. Jednak myślimy, że zabieg jest bardzo drogi i że nie zdołamy uzbierać wystarczającej ilości pieniędzy. Prawda jest inna.

Wystarczy poszperać, aby przekonać się, że drogie zabiegi w klinikach stomatologicznych to już przeszłość. Dzisiaj stosuje się środki wybielające, które można kupić online. Kiedyś, technologia polegająca na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego i naświetlaniu światłem, była dostępna jedynie w gabinetach stomatologicznych. Obecnie takie same preparaty można kupić w Internecie. Innowacyjnym i popularnym środkiem jest iBright, który jest całkowicie bezpieczny i daje widoczne rezultaty w ciągu kilku dni. Efekt działania preparatu jest porównywalny z fachowym zabiegiem w klinice.

Efekt wybielania jest uzależniony od naturalnego koloru zębów i od tego, czy na zębach występują przebarwienia. Pamiętaj, że wybielać można jedynie zdrowe zęby. Przed rozpoczęciem kuracji, wszystkie ubytki muszą być wypełnione.

Dodaj komentarz