SnoreBlock – wyleczenie chrapania

Jak działa SnoreBlock

SnoreBlock oczyszcza drogi oddechowe oraz usuwa obrzęki blokujące przepływ powietrza będące przyczyną chrapania. To naprawdę dobry suplement na chrapanie.

Dawkowanie i czas trwania kuracji

Należy przyjmować 2 kapsułki SnoreBlock dziennie – najkorzystniej rano i wieczorem. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Składniki SnoreBlock

  • Pieprz cayennezawiera kapsaicynę, która skutecznie pomaga pozbyć się chrapania. Kapsaicyna zmniejsza stan zapalny w układzie oddechowym i oczyszcza ze śluzu, który może być przyczyną chrapania. Pieprz Cayenne może być podjęta w formie nalewki w wodzie. Jest bezpieczny do podjęcia go na codzień i to jest wskazane dla osób cierpiących na sezonowe alergie.
  • Acerola (Malpigia granatolistna, nadgwiazdka granatolistna, wiśnia z Barbados, Malpighia glabra) – jest bogatym źródłem witamin C i A o wysokiej aktywności. Wzmacnia naczynia krwionośne, ma właściwości odtruwające i przeciwzapalne. Reguluje kłopoty ze snem.
  • Dzika róża (Rosa canina) – jest bogata w mnóstwo korzystnych dla zdrowia związków, m.in.: witaminy A, B1, B2, C, E, K, kwas foliowy, kwas elagowy, kwas galusowy, garbniki, flawonoidy, karotenoidy.
  • Eukaliptus (Eucalyptus) – oczyszcza i udrażnia układ oddechowy, jest skutecznym remedium na chrapanie.

Gdzie można kupić SnoreBlock

Tego produktu nie znajdziesz w takich miejscach jak apteka, drogeria czy sklep z suplementami diety. Nie obejmuje go też reklama tv. Oryginalny SnoreBlock kupisz w Internecie tylko na oficjalnej stronie snoreblock.pl – bez recepty, z dostawą do domu.

Ile kosztuje SnoreBlock

Aktualna cena SnoreBlock jest tutaj.

Przeciwwskazania i skutki uboczne SnoreBlock

SnoreBlock nie jest lekiem. To suplement diety na chrapanie oparty o naturalne składniki. Używanie SnoreBlock nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwskazań do jego stosowania. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne lub jesteś w ciąży – dla pewności skonsultuj się z learzem przed zastosowaniem produktu.

Opinie o SnoreBlock

snoreblock-op3 snoreblock-op7 snoreblock-op5 snoreblock-op8 snoreblock-op6 snoreblock-op1 snoreblock-op4 snoreblock-op2

Tańsze zamienniki Snore Block

Desnoran, Puranox, Snoreeze

wiecej-na-oficjalnej-stronie

Dodaj komentarz