Zestaw ziół na chrapanie

Chrapanie przeszkadza innym w spaniu, ale to nie jedyny problem. Grozi niedotlenieniem organizmu lub zawet zabójczym bezdechem, gdyż jest efektem zwężenia dróg oddechowych. Skutkami długotrwałego niedotlenienia może być notoryczne zmęczenie, ogólne rozdrażnienie, deficyt energii i trudność koncentracji.

Jeśli chrapiesz w czasie snu lub drzemki, oznacza to, że drogi oddechowe są zablokowane. Podczas snu mięśnie gardła oraz podniebienia są rozluźnione, zwęża się gardło i wystarczy zwykły obrzęk tkanek lub „kluska w gardle”, by utrudnić lub uniemożliwić swobodne oddychanie w czasie snu.

Koniec z chrapaniem…

Istnieje starannie dobrana mieszanka ziół i naturalnych enzymów (pieprz cayenne, malpigia granatolistna, dzika róża, eukaliptus), które sprawiają, że organizm sam oczyszcza się z blokującej oddech wydzieliny i zwężających gardło obrzęków. Gardło zostanie oczyszczone, zniknie uciążliwe chrapanie i organizm będzie w pełni dotleniony.

Popularnym remedium na chrapanie jest zabieg chirurgiczny. Zamiast tego możesz wypróbować naturalny zestaw ziół: pieprz cayenne, malpigia granatolistna, dzika róża, eukaliptus. Lekarze często namawiają na operację, jednak takie zabiegi nie są polecane, gdyż często pozostawiają blizny i mogą wiązać się z komplikacjami. Lepiej rozważyć mniej inwazyjny sposób.

Zastosuj ten zestaw ziół na chrapanie – chrapanie ustanie i unikniesz niedotlenienia organizmu w czasie snu. Zaczniesz wysypiać się i budzić jako rześka i pełna energii osoba. Przestaniesz czuć się rano jak po 12-godzinnej nocnej zmianie.

Niekorzystne efekty chrapania

Nasycenie tlenem krwi w komórkach u zdrowego człowieka nie może spaść poniżej 95%. U osoby przewlekle chrapiącej może jednak spaść nawet do 70%. To jest przyczyna faktu, że po przebudzeniu wiele osób odczuwa senność, zmęczenie, bóle głowy, rozdrażnienie, nerwowość oraz ma mniejsze lub większe problemy z koncentracją i pamięcią. Ponadto osoby chrapiące skarżą się na:

  • szkodliwy wpływ na życie towarzyskie
  • obniżoną wydajność pracy
  • problemy z koncentracją
  • brak energii
  • kłótnie z partnerem, napięcie w związku
  • zwiększoną drażliwość.

Substancje aktywne SnoreBlock: pieprz cayenne, malpigia granatolistna, dzika róża, eukaliptus. Dobrą alternatywą jest też Snoran Plus.

Opinie i recenzje (3) nt. “Zestaw ziół na chrapanie”

Podziel się opinią... Napisz jak Ty sobie radzisz...