Dawkowanie Laminine podczas depresji

Codzienne sprawy potrafią naprawdę zepsuć nastrój. Problemy w związku, brak satysfakcjonującej pracy, niski dochód. Przyczyny depresji są bardzo złożone i zależą od indywidualnych predyspozycji. Osoby w depresji mają często negatywne myśli na swój temat i uważają, że ich samoocena jest zgodna z rzeczywistością.

Kiedy masz depresję, myślisz że nikt nie może Tobie pomóc, i że Twoja sytuacja jest beznadziejna. Masz negatywne podejście do siebie, do całego świata i przyszłości. Czynności które kiedyś były przyjemnością, teraz są problemem.

restilen

Przygnębiające myśli są bardzo charakterystyczne dla depresji. Zapamiętaj, że sposób myślenia ma wpływ na Twoje samopoczucie. To jak się czujesz, wydaje się niemożliwe do zmienienia, jednak z całą pewnością możesz zmienić swoje myśli.

Osoba cierpiąca na depresję ma problem z podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Nie ma na nic ochoty i trudną ją do czegokolwiek przekonać. Pomocne może okazać się przygotowanie planu zajęć na każdy dzień. Bardzo dobre efekty w poprawieniu samopoczucia, daje aktywność fizyczna. Warto zaplanować wizytę na siłowni lub aktywne zajęcia w gronie przyjaciół.

Czasami czujemy się przytłoczeni zbyt skomplikowanym problemem, który musimy rozwiązać. Często wydaje się to nawet niemożliwe. Kiedy masz depresję, rozwiązanie każdego problemu wydaje się jeszcze bardziej skomplikowane.

Jeśli przypuszczasz, że cierpisz na depresję, to najpierw powinieneś spotkać się z lekarzem. W ten sposób uzyskasz fachową diagnozę i pewność czy faktycznie musisz poddać się leczeniu.

Jak dawkować Laminine podczas stresu lub depresji?

Spośród suplementów diety, najlepszym zestawem na depresję i związane z nią choroby, jest Laminine Omega+++ i Laminine. Osoba pod wpływem stresu lub depresji, powinna stosować standardową dawkę trzy kapsułki dziennie (jedna kapsułka 30 minut przed śniadaniem, i dwie kapsułki przed pójściem spać). Kuracja powinna trwać aż do ustąpienia objawów. W przypadku braku efektów po kilku dniach, należy zwiększyć dawkę do 2-3 kapsułek rano i 3-4 wieczorem. Dodatkowe dwie kapsułki Laminine Omega+++ na dobę znacznie przyspieszą efekty kuracji.

2 thoughts on “Dawkowanie Laminine podczas depresji

  • 4 stycznia 2021 o 21:22

    Z tego co widzę, to LAMININE jest bardzo wszechstronnym suplementem diety. Ja preferuję zioła, jako podstawę naturalnej terapii depresji i stresu. Szafran, melisa, herbata chińska – to podstawa do złagodzenia depresji.

  • 4 marca 2022 o 13:39

    W przypadku depresji zacznij od 1 tabletki rano i 2 wieczorem, następnie 2-3 tabletki rano i 3-5 tabletek wieczorem. Powoli i stopniowo zwiększaj liczbę tabletek i tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze.

Dodaj komentarz