Długie i gęste rzęsy dzięki odżywce

Tylko u niektórych naturalne rzęsy są długie i grube. U większości wypadają w nadmiernej ilości. Stosowanie tuszu do rzęs nie poprawia sytuacji. Z reguły, naszym rzęsom daleko do ideału promowanego w mediach. Jedyną skuteczną metodą jest zastosowanie bogatej odżywki przyspieszającej naturalny wzrost rzęs.

  • pierwsze efekty można zauważyć nawet po 2 tygodniach stosowania
  • po 4 miesiącach stosowania efekt będzie stuprocentowy
  • efekty będą bez porównania lepsze niż przy sztucznych rzęsach

Dzięki zawartości organicznych składników, serum wspomaga naturalny wzrost rzęs. Obecność w składzie odżywki peptydów i substancji aktywnych oraz ekstraktów z pokrzywy, zielonej herbaty i rumianku powoduje, że jest ono przyjazne dla organizmu. Preparat nie powoduje opuchlizny, zaczerwienienia, podrażnień ani przekrwionych powiek. Brak efektów ubocznych został potwierdzony badaniami.

rzesy-dlugie
Prawdziwe czy doklejone?

Pierwsze efekty, czyli zwiększenie gęstości i długości rzęs są widoczne już nawet po 14 dniach. Optymalne rezultaty, czyli wyraźnie dłuższe, grubsze oraz zdecydowanie mocniejsze rzęsy, powinny być widoczne po 4 miesiącach stosowania odżywki. Po tym czasie, dla podtrzymania uzyskanych efektów, zaleca się używanie LashVolution 1-2 razy w tygodniu.

Składniki serum do rzęs

Peptydy i substancje aktywne. Zawanasowana formuła zawiera peptydy i substancje aktywne, które w bezpieczny sposób stymulują wzrost i powodują wzmocnienie rzęs.

Niacyna i ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej. Ekstrakt z pokrzywy w połączeniu z niacyną jest szeroko stosowany w preparatach przeciwko wypadaniu włosów – zapewnia długotrwałe efekty.

Wyciąg z zielonej herbaty. Ekstrakt z zielonej herbaty spowoduje, że w miejscu nakładania serum skóra będzie nawilżona i wolna od podrażnień.

Ekstrakt z rumianku. Wyciąg z rumianku to popularny składnik kosmetyków, działający regenerująco oraz bakteriostatycznie.

lashvolution-efekty

Serum używałam na początku co 2 dni, później około 3x w tygodniu, przed spaniem. Takie wolne, regularne stymulowanie cebulek włosowych pozwoliło osiągnąć niezłą długość i zachować ten stan na dłużej. Rzęsy nie wypadają, są miękkie, jedwabiste, pięknie wyciągnięte do góry po pomalowaniu tuszem.

Skład LashVolution: woda, gliceryna, myristoyl pentapeptide-17, propanediol, ekstrakt z kamelii japońskiej, wyciąg z pokrzywy, acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, ekstrakt z rumianku, dechloro dihydroxy difluoro ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, ethylhexylglycerin, niacinamide, phenoxyethanol, propylene glycol, sodium Hydroxide. Produkt nie był testowany na zwierzętach

Dodaj komentarz