Długie i gęste rzęsy dzięki odżywce

Tylko u niektórych naturalne rzęsy są długie i grube. U większości wypadają w nadmiernej ilości. Stosowanie tuszu do rzęs nie poprawia sytuacji. Z reguły, naszym rzęsom daleko do ideału promowanego w mediach. Jedyną skuteczną metodą jest zastosowanie bogatej odżywki przyspieszającej naturalny wzrost rzęs.

  • pierwsze efekty można zauważyć nawet po 2 tygodniach stosowania
  • po 4 miesiącach stosowania efekt będzie stuprocentowy
  • efekty będą bez porównania lepsze niż przy sztucznych rzęsach

Dzięki zawartości organicznych składników, serum wspomaga naturalny wzrost rzęs. Obecność w składzie odżywki peptydów i substancji aktywnych oraz ekstraktów z pokrzywy, zielonej herbaty i rumianku powoduje, że jest ono przyjazne dla organizmu. Preparat nie powoduje opuchlizny, zaczerwienienia, podrażnień ani przekrwionych powiek. Brak efektów ubocznych został potwierdzony badaniami.

Prawdziwe czy doklejone?

Pierwsze efekty, czyli zwiększenie gęstości i długości rzęs są widoczne już nawet po 14 dniach. Optymalne rezultaty, czyli wyraźnie dłuższe, grubsze oraz zdecydowanie mocniejsze rzęsy, powinny być widoczne po 4 miesiącach stosowania odżywki. Po tym czasie, dla podtrzymania uzyskanych efektów, zaleca się używanie LashVolution 1-2 razy w tygodniu.

Składniki serum do rzęs

Peptydy i substancje aktywne. Zawanasowana formuła zawiera peptydy i substancje aktywne, które w bezpieczny sposób stymulują wzrost i powodują wzmocnienie rzęs.

Niacyna i ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej. Ekstrakt z pokrzywy w połączeniu z niacyną jest szeroko stosowany w preparatach przeciwko wypadaniu włosów – zapewnia długotrwałe efekty.

Wyciąg z zielonej herbaty. Ekstrakt z zielonej herbaty spowoduje, że w miejscu nakładania serum skóra będzie nawilżona i wolna od podrażnień.

Ekstrakt z rumianku. Wyciąg z rumianku to popularny składnik kosmetyków, działający regenerująco oraz bakteriostatycznie.

Serum używałam na początku co 2 dni, później około 3x w tygodniu, przed spaniem. Takie wolne, regularne stymulowanie cebulek włosowych pozwoliło osiągnąć niezłą długość i zachować ten stan na dłużej. Rzęsy nie wypadają, są miękkie, jedwabiste, pięknie wyciągnięte do góry po pomalowaniu tuszem.

Skład LashVolution: woda, gliceryna, myristoyl pentapeptide-17, propanediol, ekstrakt z kamelii japońskiej, wyciąg z pokrzywy, acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, ekstrakt z rumianku, dechloro dihydroxy difluoro ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, ethylhexylglycerin, niacinamide, phenoxyethanol, propylene glycol, sodium Hydroxide. Produkt nie był testowany na zwierzętach

Podziel się opinią... Napisz jak Ty sobie radzisz...