Przyspieszenie metabolizmu wspomaga odchudzanie

Jagoda acai, guarana, zielona herbata, pieprz cayenne i winian l-karnityny – najskuteczniejsza recepta na zdrowe odchudzenie. To najlepsze substancje aktywne wspomagające zrzucanie wagi. Działają na wszystkie przyczyny gromadzenia zbędnych kilogramów. Chronią przed podjadaniem, a ponadto przyspieszają metabolizm i usprawniają spalanie tłuszczu.

szybki-metabolizm
Przyspieszenie metabolizmu to droga do zgrabnej sylwetki…

Bezpieczny i naturalny zestaw, wolny od skutków ubocznych, w tym efektu jojo. Po kilku tygodniach stosowania zauważysz działanie przeciwutleniające acai – wspomaganie procesu usuwania toksyn z organizmu, poprawiony wygląd włosów, skóry i paznokci, a każdego dnia regularnego stosowania – systematyczne spalanie kalorii i usuwanie zbędnego tłuszczu.

Każdy wie, że zielona herbata sprzyja odchudzaniu.

Może zwiększać dzienne spalanie kalorii w granicach od 65 do 200 kcal. Poza tym podnosi efekty odchudzania o 1 kg w trakcie każdego miesiąca stosowania. Kusząca perspektywa… Dlatego w skutecznych tabletkach odchudzających stosuje się nie liście zielonej herbaty – tylko ekstrakt pozyskiwany z najlepszej gatunkowo herbaty. Wyizolowanie z zielonej herbaty ekstraktu zwiększa dostarczenie do organizmu cennych składników w postaci galusanu epigallokatechiny (EGCG), co równocześnie podnosi efektywność odchudzania.

Zawsze kochałam jeść i myślałam, że to nic wielkiego, do czasu, kiedy zaczęły się problemy ze zdrowiem – wysoki poziom cukru we krwi, otłuszczenie organów wewnętrznych, wysokie ciśnienie, cholesterol. Lekarz zalecił schudnąć. Jednak mobilizacja przyszła kiedy indziej – kiedy bezskutecznie od roku z narzeczonym staraliśmy się o dziecko, dowiedziałam się, że przyczyną jest moja wysoka waga i konsekwencje z tym związane. Mój organizm się buntował, a ja chciałam tylko zdrowo i bezpiecznie schudnąć nie tylko dla siebie, ale również po to, aby zostać mamą.

Dodaj komentarz