Fakty na temat feromonów

Czy feromony rzeczywiście istnieją? Czy działanie feromonów jest naukowo udowodnione? Czy produkty, które według reklam zawierają feromony, zawierają je faktycznie? Zanim zdecydujesz się na kupno ludzkich feromonów, przeczytaj jaka jest prawda o feromonach.

Istnieją trzy główne substancje feromonowe

Naukowo zostało potwierdzone istnienie trzech feromonów ludzkich. Są to androstenon, androsteron i androstenol. Jeśli chcesz kupić ludzkie feromony, to produkt który wybrałeś musi zawierać minimum jeden z wymienionych feromonów. Najbardziej skuteczny jest androstonon. Działanie pozostałych dwóch substancji jest znacznie mniej efektywne. Jeśli składniki produktu są określone jako „tajne”, to najprawdopodobniej ten produkt nie zawiera prawdziwych feromonów i nie będzie skuteczny.

W szczególnych okolicznościach feromony mogą stracić swoje właściwości

To bardzo ważne, aby przestrzegać określonych reguł przechowywania feromonów. Jednym z czynników, które mogą zniszczyć feromony wewnątrz butelki jest ciepło. Jeśli wystawisz feromony na działanie słońca, to może się okazać że staną się bezużyteczne. Kupuj feromony tylko tam, gdzie dostajesz 100% gwarancji. Jeśli zamówisz Alluramin lub Alter Ego i w trakcie transportu będą narażone na przegrzanie (np. wystawione na działanie promieni słonecznych), to feromony przestaną działać. Dobry sprzedawca zgodzi się na wymianę zepsutego produktu na nowy. Po otwarciu opakowania powąchaj produkt. Zepsute feromony zwykle wydzielają dziwny zapach.

Ludzkie feromony mają negatywne skutki uboczne

Ludzkie feromony mogą zmieniać zachowanie osoby. Działają na osobę stosującą feromony oraz na tych, którzy znajdują się wokół. Pożądana reakcja to większe zainteresowanie płcią przeciwną. Istnieją również negatywne skutki uboczne używania feromonów. Negatywne skutki uboczne zwykle są efektem przedawkowania androstenonu. Przedawkowanie androstenonu może objawiać się rozdrażnieniem używającego feromony oraz osób znajdujących się wokół niego. Często towarzyszą temu nagłe i nieuzasadnione wybuchy gniewu.

Najsilniejszą substancją feromonową jest androstenon

Głównym składnikiem produktów feromonowych powinien być androstenon, ponieważ jest najbardziej efektywny. Podejmując decyzję o zakupie feromonów, wybieraj takie, które mają wysoką zawartość androstenonu i jak najmniej innych składników. Możesz kupić czysty androstenon i następnie zmieszać go z innymi feromonami. Androstenon może zmieniać nastrój i zachowanie osoby, dzięki czemu łatwiej jest zobaczyć, że feromony naprawdę działają.

Dla prawidłowego działania feromony potrzebują katalizatora

Feromony nie będą działać wbrew zmysłom człowieka. Należy stymulować wszystkie zmysły, w które wyposażyła nas natura. Sam zapach nie będzie działał. Feromony wzmocnią atrakcyjność dla płci przeciwnej, jednak z pewnością nie wykonają całej pracy za nas.

Dodaj komentarz