Bujna czupryna to Twoje marzenie?

Kiedy byłeś w wieku kilkunastu lat, twoje włosy były z pewnością długie i gęste. To była normalna sytuacja i chyba nie spodziewałeś się, że kiedykolwiek będzie inaczej. Może nawet niektórzy rozmawiali o twoich mocnych włosach i trochę zazdrościli? Czy teraz również, twoje włosy są powodem do dumy?

Teraz sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej. Na głowie nie pozostało nic z młodzieńczej czupryny. Z biegiem lat wszystkie włosy wypadły i pozostała jedynie łysina. Dla niektórych osób łysina to nie problem. Niektórzy nie przykładają do tego żadnej wagi. Jednak ty, bez włosów na głowie, czujesz się niepełnowartościowy.

profolan

Wstydzisz się wyjść na ulicę bez czapki i obawiasz się negatywnych opinii na swój temat?

Łysa głowa nie musi być powodem do zmartwienia. Jest dostępnych wiele preparatów, które pomogą definitywnie pozbyć się problemu. Jednym z lepszych jest Follixin. Każdy mężczyzna powinien go kupić i rozpocząć stosowanie. Wzmocnienie włosów jest zauważalne już po około trzech tygodniach systematycznego stosowania. Po kilku tygodniach zaczynają rosnąć nowe włosy. Pojedyncze opakowanie preparatu wystarcza na miesięczną kurację. Po tym czasie rezultaty są już wyraźnie widoczne.

Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

Zbyt częste mycie włosów pozbawia je naturalnych substancji natłuszczających i jest niekorzystne. Ważne jest również aby przy myciu głowy zachować delikatność.

Obchodź się z włosami delikatnie, zwłaszcza kiedy są mokre. Mokre włosy są bardziej narażone na złamania.

Zbyt częste czesanie jest również szkodliwe dla włosów.

Unikaj stosowania nadmiernej ilości kosmetyków do włosów.

Komentarz do “Bujna czupryna to Twoje marzenie?

  • 7 kwietnia 2021 o 16:20

    Testosteron najbardziej przyczynia się do tego, że włosy przestają rosnąć. Z tego powodu najbardziej męscy mężczyźni mają tendencję do bycia łysymi. Moim zdaniem łysa głowa to synonim męskości.

  • 17 kwietnia 2021 o 01:56

    Mam bardzo dobrą opinię na temat stosowania ziół na włosy. Konkretnie mam na myśli pokrzywę. Pokrzywa jest niezastąpiona w regeneracji włosów. Wystarczy regularne picie naparu z pokrzywy, aw skrajnych przypadkach można spłukać włosy naparem z pokrzywy przez kilka dni. Nic więcej nie jest potrzebne do mocnych włosów.

Dodaj komentarz