Naturalna kuracja antyzmarszczkowa

Alternatywa dla operacji i zastrzyków

IMPRESKIN zawiera jedynie sprawdzone i atestowane składniki najwyższej jakości. Kapsułki są produkowane z zachowaniem rygorystycznych norm, aby zapewnić ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Specjaliści dermatologii estetycznej i kosmetolodzy wybierają IMPRESKIN jako lidera wśród preparatów przeciwstarzeniowych. Zwalcza oznaki starzenia skóry: zmarszczki mimiczne, zwiotczenie skóry, utrata blasku i sprężystości, worki pod oczami, opuchlizna twarzy, plamy starcze. Już po czterech tygodniach stosowania widoczne są efekty liftingu bez skalpela.

impreskin-promocja

Spłycenie zmarszczek

D-alpha-tocopherol jest niezwykle efektywnym antyoksydantem. Jest to pochodna witaminy E, która jest nazywana strażnikiem młodości i jest odpowiedzialna za regenerowanie warstwy naskórka i struktury błon komórkowych. Przyczynia się także do ochrony przed zniszczeniem warstwy lipidowej naskórka – dzięki temu owal twarzy staje się wspaniale wygładzony. D-alpha-tocopherol sprzyja tworzeniu kolagenu, który to wywiera bezpośredni wpływ na poprawę elastyczności skóry. Wyjątkowo skuteczne działanie przeciwstarzeniowe jest widoczne również w niwelowaniu tzw. plam starczych.

Przyspieszona regeneracja

Hydrolizowany kolagen nie bez powodu jest określany mianem „eliksiru młodości”. To jeden z kluczowych zasobów tkanki skórnej, pobudza odbudowę naskórka i przywraca równowagę fizjologiczną skóry. Jego pozytywny wpływ na poprawę jakości skóry jest powodem, dla którego jest powszechnie stosowany w chirurgii plastycznej – jako środek przyspieszający regenerację w przypadku zwalczaniu zmarszczek. Dodatkowym atutem hydrolizowanego kolagenu jest jego całkowita hipoalergiczność.

impreskin-kuracja

Odmłodzone komórki skóry

Silny i efektywny antyoksydant, którym jest kwas L-askorbinowy to nieoceniona broń w eliminowaniu wolnych rodników. Powoduje on stymulację biosyntezy kolagenu, którego ilość sukcesywnie spada wraz z wiekiem. Dzięki temu następuje zauważalna poprawa stabilności tkanki łącznej. Kwas L-askorbinowy wywiera znaczący wpływ na prawidłowy metabolizm komórek oraz spowalnianie uwalniania wolnych rodników i tym samym na opóźnienie starzenia się.

Optymalne nawilżenie, wzmocnione naczynka

Moc ekstraktu z pokrzywy tkwi w bogactwie substancji odżywczych i składników aktywnych. Jest doceniany w szczególności za doskonałe odżywianie skóry właściwej i podskórnej tkanki łącznej. Zawarte w ekstrakcie żelazo wpływa na poprawę stanu naczyń krwionośnych, a witamina K, flawonoidy oraz garbniki jeszcze potęgują wzmacnianie i uelastycznianie układu krwionośnego. Wszystkie te właściwości odzwierciedlają się w lepszym wyglądzie skóry – staje się gładka, miękka i nabiera młodzieńczego wyglądu.

Skład Impreskin: D-alpha-tocopheol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Dodaj komentarz