Depresja u nastolatków

W przypadku ciężkiej depresji dotykającej nastolatki i młodzież, leki antydepresyjne będą dawać tylko doraźne efekty. Laminine może pomóc w długofalowej perspektywie.

Szacuje się, że około 30% nastolatków w Polsce cierpi na dolegliwości związane z depresją. Aż 1% ma myśli samobójcze. Leczenie w przypadku nastolatków i młodzieży jest znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku dorosłych pacjentów. Ponadto jest niewiele danych klinicznych na temat wpływu leków antydepresyjnych na najmłodszych pacjentów.

restilen

Dotychczasowe badania w kwestii najskuteczniejszych antydepresantów dla nastolatków i skutków ubocznych kuracji nadal są w stadium początkowym. Niestety liczba zdiagnozowanych przypadków rośnie w zastraszającym tempie.

depresja-nastolatkow-mlodziezy

Laminine w leczeniu depresji

Najlepsze efekty w leczeniu depresji daje stosowanie terapii poznawczej w połączeniu z Laminine i Laminine OMEGA+++. Laminine ma działanie antydepresyjne, stabilizuje poziom kortyzolu i serotoniny na naturalnym poziomie równowagi, poprawia samoocenę, redukuje stres, dodaje energii. Laminine ma działanie długofalowe, odbudowuje i regeneruje układ nerwowy – wprowadza organizm w stan naturalnej homeostazy.

Badania kliniczne potwierdzają pozytywne działanie Laminine na depresję.

Dodaj komentarz